Підписав ще опівночі? УКАЗОМ КРЕМЛЯ – кінець “СВО”: українці завмерли! Повний вивід військ, невже дочекалися?

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Є кілька варіантів завершення війни в Україні моментально, і підписання одного указу може це зробити.

Про це розповів військовий оглядач Олександр Мусієнко.

Зокрема, він назвав найочевидніші з них. На думку військового експерта, армія РФ може з часом збунтуватися і вийти з-під контролю, що прискорить нашу перемогу. Варіант, який видається йому не менш реалістичним, — це зміна влади в РФ, коли новий керівник виявиться достатньо розумним, щоб підписати указ про завершення «СВО» в Україні.

Про те, за яких умов бойові дії в Україні можуть припинитися швидко, експерт сказав так:

«Внаслідок того, що втрати Росії зростатимуть і російські раби, яких кидають у бій, будуть незадоволені своїми командирами і в якийсь момент не злякаються загородзагонів та «кадирівців» або «кадирівці» підуть розв’язувати свої проблеми (кому в Чечні вчити мову, як анонсував Кадиров) і просто повернуть зброю проти своїх командирів. Може бути такий сценарій? Може».

Також Олександр Мусієнко повідомив, як може всього один указ закінчити війну в Україні.

«Може статися так, що в Кремлі станеться переворот внутрішній і на місце Путіна прийде людина, яка підпише указ про закінчення «СВО». Путін підписав указ про початок «СВО», а це візьме хтось і скаже, що «СВО» закінчено, і буде розвінчання культу особи Путіна з усіма наслідками, як це було з виступом Хрущова на одному зі з’їздів, з розвінчанням культу особи Сталіна», — припустив військовий експерт.

Залишити відповідь