Підривайтесь з ліжок усі! Одразу три плацдарми: КЛЮЧ ДО ПІВДНЯ – рекордний прорив ЗСУ. Сльози радості!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Площа на лівому березі Херсонщини, де можуть розміщуватися українські військові, збільшується.

Цю інформацію представив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, Сергій Згурець, під час виступу на українському телеканалі.

«Щонайменше йдеться про три ділянки, де можуть діяти українські військові. Зокрема, від двох мостів, залізничного і автомобільного поблизу Антонівки. Ще один плацдарм збільшується поблизу Кринок, де ворог безуспішно намагався відбити цей населений пункт», — зазначив Згурець. 

Він розповів про істерику росіян з огляду на те, що Україна збільшує свої потужності на лівому березі.

«Впродовж достатньо тривалого часу, декількох тижнів, підрозділи морської піхоти ЗС України здійснювали рейдові дії на лівому березі Херсонщини з забезпеченням перекидання цих підрозділів і логістики, використовуючи човни. На додачу до дій наших підрозділів, вчора з’явилося відео, де перекидається 1 БТР з правого берега. Це спричинило істерику в російських пабликах з огляду на те, що Україна збільшує свої потужності на лівому березі», — повідомив аналітик.

За словами Сергія, це може вплинути на подальший хід бойових дій. Але стосовно форсування в найближчому часі, не потрібно впадати в надмірні очікування.

Додамо, російські пропагандисти нещодавно опублікували фото, на якому нібито помітно український гусеничний десантний транспорт, що перевозить бойову машину піхоти на лівий берег біля села Кринки.

Російські мілблогери стверджували, що понад 300 українських військовослужбовців (приблизно один батальйон) діють на лівому березі в районі Кринок і продовжують стверджувати, що українські війська утримують позиції в центрі Кринок і прилеглих районах.

Залишити відповідь