Після студентського майдану! Порохоботи перегрілись? Не чіпайте Фаріон – комуністку під крило? ШОК!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Порохоботи стали на захист екснардепки та філологині Ірини Фаріон, яка днями у своєму Telegram-каналі опублікувала скріншот листа від студента з Севастополя Максима Глібова, чим нарвалась на великий скандал. Українці закликають судити викладачку Львівської політехніки та звинувачують її у «співпраці» з російськими спецслужбами. Але народний депутат від партії «ЄС» Микола Княжицький точно так не думає, і заявляє що Фаріон точно не винна.

«Історія з Іриною Фаріон — чиста ІПСО проти української мови . Але я щиро не знаю, хто її організував : Ірина Фаріон, яка повторила звичну для себе максималістську риторику, яка стала провокацією, чи її хейтери, які хором кричать: «Фаріон негідниця!!! Бо під час війни «какая разніца»! Зрештою для них і до вторгнення було «какая разніца», а зараз вони лише намагаються взяти реванш після проукраїнської хвилі», — написав він.

Та що й говорити, якщо порохоботів навіть не зупиняє той факт, що омбудсмен Дмитро Лубінець звернувся до Служби безпеки України щодо мовознавиці.

«Це не тільки втручання у приватне життя особи, але і спричинена загроза особистої безпеки та життя студента. Утім, вона, з одного боку вчиняла кримінальний злочин, з іншого боку, підіграла окупантам. Результат очевидний!» — ідеться в Тelegram омбудсмена.

Словом, поплічники Порошенка, як завжди мають своє бачення та не задумуються над вчинками інших, головне щоб заява підходила по всіх канонах їхньої методички.

Залишити відповідь