ПОЧАЛОСЯ? Сюрприз від ЗСУ. За наказом Залужного: колони пішли – окупанти в паніці! Сльози щастя!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Окупаційна армія Російської Федерації панічно боїться контрнаступу Збройних Сил України. Успіхи українських бійців та події на Бєлгородщині ще більше демотивують ворога.

Про це українському телеканалу розповів боєць ЗСУ Євген Карась. Він припустив, що найближчим часом може відбутися наступальна операція ЗСУ, під час якої звільнять значну частину окупованих територій.

Тактика армії Росії дивна і нелогічна. Після наступу окупанти полюбляють відпочити. А от ЗСУ часу не гають і звільнюють захоплені росіянами території.

“За найоптимістичнішим прогнозом, який озвучив керівник ГУР Кирило Буданов, під Новий рік Україна звільнить окуповані території”, – розповів боєць ЗСУ.

На його думку, якщо зараз армія Росії зазнає глибокої поразки, то перейде до цілковитої оборони. Наразі окупанти зосередили величезну кількість військ на Лиманському напрямку, яких планують кинути у наступ.

“Це такий кривий маятник як бокс. Тут не буває, щоб без жодних ударів”, – сказав Карась.

Росія через півтора року війни боїться українського контрнаступу й активно втрачає завойовані території. Така динаміка подій підриває боєздатність ворога.

“Вони це чудово розуміють. Пригожин навіть обіцяє бунт під міноборони Росії, якщо здадуть Бахмут”, – зазначив боєць ЗСУ.

Ватажок ПВК “Вагнера” Євгєній Пригожин офіційно визнав, що лише 20 тисяч загарбників українські бійці знищили під Бахмутом. Хоча насправді втрати росіян набагато більші.

Остаточно росіяни втратять “мотивацію” наступати, коли військове командування Росії здасть окуповані території Запорізької й Херсонської областей.

“Я собі уявляю, який у них буде надлам”, – підсумував Карась.

Додамо, що власник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин нарешті заявив, що таки виходить зі своїми бійцями з Бахмута. Втім, оголошуючи про це, Пригожин не зміг вкотре не надерзити командуванню російської армії. Мало того, що він доручив своїм головорізам передати російським військовослужбовцям позиції, ліжка з білизною, сухий пайок і мило, так він іще й залишивдвох “вагнерівців” – Бібера і Доліка, щоб ті перегородили шлях ЗСУ в разі, якщо військовим “другої армії світу” буде важко.

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов в інтерв’ю розповів, чому Пригожин поспішає вивести ПВК “Вагнер” із Бахмута, чи дозволять йому це зробити російський генштаб і міноборони, кому вигідний конфлікт між Шойгу, Герасимовим і Пригожиним, а також чому вже зовсім скоро ситуація в Бахмуті зміниться в гірший для російських військ бік.

“Пригожин бачить, що військо, яке він курирує, множать на нуль. Щоб його хоч трохи зберегти, він поспішав оголосити про те, що Бахмут узятий – мовляв, Мавр зробив свою справу, Мавр може йти. Адже без багнетів Пригожин – ніхто і звати його ніяк. Тому він дуже поспішає вивести хоча б когось.

Зараз Пригожин продовжує тему “відпустіть мене”, розуміючи, що не сьогодні-завтра “вагнерівці” закінчаться суто фізично» – акцентує увагу Жданов.

Ось тільки не експерт зауважує, що не варто забувати про те, що Пригожин не командує військовими діями і не управляє військами на полі бою.

«Цим завідує генерал Герасимов як начальник генштабу і командувач “спеціальною військовою операцією”. Відповідно, без дозволу генштабу ніхто нікуди не піде, в тому числі “вагнерівців” не випустять із Бахмута, хіба що на ротацію.

Тому Пригожин так і поводиться. Фактично він розголошує частину військової таємниці про дислокацію російських військ, їхні подальші дії, по суті, він зливає нам інформацію. Таким чином, Пригожин намагається примусити Герасимова до виконання його вимог і підвищити свій вплив у Кремлі” – підкреслив Жданов.

Добавить комментарий