Подробиці смерті батька, який зарізав свого 6-річного сина і вбив його собаку

СУСПІЛЬСТВО


Подробиці смерті батька, який зарізав свого 6-річного сина і вбив його собаку

14:52 7 листопада 2023 р.

Чоловіка знайшли під одним із плавучих островів з вогнепальним пораненням.

Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

У понеділок, через 18 днів після початку пошуків, тіло Гжегожа Бориса виловили з водосховища Лепуша, яке знаходиться в ландшафтному парку “Тримісто”, з іншого боку житлового масиву, де він жив.

Вони з’єднані естакадою над Триміською об’їзною дорогою, що веде до вулиць Марії Весняної та Липової. Чоловіка знайшли під одним із плавучих островів, які поліціянти розрізали, щоб ретельно обшукати місце події, – повідомила речниця поліції Поморського воєводства комісар Каріна Камінська. Вона додала, що тіло виявили сапери з 43-го саперного батальйону в Розеві.

За неофіційною інформацією Wirtualna Polska, 44-річний Гжегож Борис, тіло якого було знайдено у водосховищі Лепуш, мав вогнепальне поранення в голову. (Най)імовірнішою гіпотезою смерті, яку наразі визнає слідство, є самогубство з саморобного пістолета.

Гжегож Борис отримав вогнепальне поранення в голову. Ймовірно, він вистрілив собі в голову з саморобного пістолета після того, як зайшов у воду. Все вказує на самогубство. Правоохоронці не повідомляють, чи знайдено зброю, чи її ще шукають.

Нагадуємо, Гжегож Борис перебував у розшуку з 20 жовтня у зв’язку з вбивством свого шестирічного сина. Служби підозрювали, що чоловік переховується в ландшафтному парку “Тримісто”.

Вчора, 6 листопада, було виявленого його тіло. Знайдений труп виявився розшукуваним 44-річним чоловіком. Особа була встановлена на підставі візуального огляду. Тіло було передано матері Гжегожа Бориса. Жінка вже кілька тижнів живе в одному з будинків для літніх людей у Гдині.

Будинок для літніх людей, де перебувала жінка, з 20 жовтня охоронявся співробітниками поліції. Це було пов’язано з тим, що вважалося, що її 44-річний син може становити для неї небезпеку. Решта членів сім’ї Гжегожа Бориса також перебували під таким же захистом.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1