ПОДЗВОНИВ САМ! Зеленський, благаю тебе – Путіна повзає на колінах: екстрені переговори! Оце поворот!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Не минуло й декілька тижнів, як у Росії знову заговорили про нібито готовність до переговорів з Україною. При цьому заявивши, що українська сторона не планує цього робити.

Цього разу таку заяву зробив помічник президента Юрій Ушаков.

«Росія готова до переговорів з Україною, але від української сторони останніми місяцями не було навіть натяків на нові контакти з Росією», – заявив Ушаков.

Ба більше, Путін в жовтні сам говорив, що нібито схиляється до вирішення «конфлікту» шляхом мирних переговорів. Схоже, в Росії працюють виключно по методичках та говорять одне і теж. Втім насправді це виглядає не так і експерти припускали думку, що це потрібно заради того, аби зробити паузу у війні з Україною.

Підкреслимо, що раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Росія порушувала домовленості всіх переговорів до того, як розв’язала повномасштабну війну, і Україна не «потрапить у пастку».

Кулеба звернувся до тих, хто схиляється до ідеї почати домовлятися з Москвою, щоб нібито пришвидшити завершення війни, й «має коротку пам’ять».

Він нагадав, що з 2014 по 2022 рік Україна провела близько 200 раундів переговорів й було досягнуто 20 домовленостей про припинення вогню, які Росія одразу ж порушувала.

«Ті, хто стверджує, що Україна повинна вести переговори з Росією зараз, або непоінформовані, або введені в оману, або вони на боці Росії й хочуть, щоб Путін взяв паузу перед ще більшою агресією. Ми не повинні й не потрапимо в цю пастку», — наголосив Кулеба.

Залишити відповідь