Польща, Франція та Німеччина застерегли від поступок путіну

Події України, Світ

Вторгнення росії в Україну довело, що така політика була б «наївною», заявили міністерка закордонних справ Німеччини Анналіна Бербок та її колеги Стефан Сежурне і Радослав Сікорський.

«Щоб у Європі був мир, російський імперіалізм має бути зупинений. Ми не можемо допустити жодних «сірих зон», тому що путін розглядає їх як запрошення до підриву територіальної цілісності й суверенітету, проведення уявних ліній на карті та, зрештою, до застосування військової сили», – йдеться в заяві глав МЗС.

Повномасштабне вторгнення в Україну також довело, що політика поступок щодо росії в надії на те, що вона зможе повернути мир або стабільність на континент, наївна, додали вони

«Саме тому європейські союзники мають узяти на себе справедливу частку колективного тягаря НАТО і продемонструвати готовність узяти на себе більшу відповідальність за оборону Європи», – йдеться в заяві.

При цьому міністри наголосили, що міцний трансатлантичний зв’язок «залишається основою нашої безпеки, і ми, європейці, маємо усунути деякі з найнагальніших недоліків, які стали болісно очевидними останніми місяцями та роками: прогалини в потенціалі, готовність наших сил, виробничі потужності, логістика, стандартизація та оперативна сумісність».

Нещодавно президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган

російського диктатора володимира путіна з перемогою на президентських «виборах». Турецький лідер заявив про готовність Анкари відіграти роль у мирних переговорах щодо України.

Туреччина готова прийняти мирний саміт щодо війни в Україні. На нього Стамбул хоче запросити представників Москви, повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь