Понад 50 песиків і котиків з ЛКП «Лев» чекають нових господарів

СУСПІЛЬСТВО


Понад 50 песиків і котиків з ЛКП «Лев» чекають нових господарів

13:13 11 листопада 2023 р.

Прихистити котика чи собачку може кожен. Для цього слід звернутись за адресою – вул. Промислова, 56.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Як наголошують у ЛКП «Лев», новим господарям готові надати всю потрібну інформацію та проконсультувати щодо важливих аспектів догляду за новим улюбленцем.

«Ми дуже вдячні всім та кожному, хто приходить до нас в ЛКП та бере собі улюбленця в родину! Адже всі наші тваринки з нелегкою долею, та кожен з них зазнав всіх труднощів вуличного життя. І ми щиро радіємо з кожним нашим підопічним, якому пощастило знайти дім.

Тому друзі, ми та наші хвостики чекаємо вас, адже зараз понад 50 наших мешканців шукають добрі руки та теплі домівки», – закликають в ЛКП «Лев».

Львівське комунальне підприємство «Лев» опікується безпритульними тваринами у Львові. На базі підприємства діє Центр адопції (всиновлення) безпритульних тварин. Тут львів’яни, що бажають взяти додому тварину, зручно та швидко в одному місці можуть знайти інформацію про усіх безпритульних собак та котів, які чекають на прилаштування у нові родини, а також оформити процедуру «всиновлення». Центр працює на вул. Промисловій, 56. Контактний телефон – 068 535 45 45.

На підприємстві працює кінолог, який займається адаптацією та соціалізацією відловлених собак, навчає усіх секретів поводження з тваринами, а також надає рекомендації новим господарям при прилаштуванні чотирилапих з ЛКП «Лев».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1