Порошенко: Хочу нагадати слова Девіда Кемерона, які він сказав під час мого візиту до Лондона: план має бути таким

ЖИТТЯ, ПОЛІТИКА, СУСПІЛЬСТВО

Петро Порошенко

Сьогодні британські журналісти спитали мене як я ставлюся до змін в Уряді Великої Британії. Нагадаю, що David Cameron, мій добрий друг, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, очолив міністерство закордонних справ.

Я знаю Девіда ще з часів Помаранчевої революції, працював з ним і як один з лідерів опозиції, і як міністр закордонних справ і, врешті, як Президент. Він надзвичайно компетентний, харизматичний, має найвищий рівень знань і кооперації з усіма світовими лідерами.

Я пам’ятаю наскільки важливим був вплив Девіда на санкційний пакет Євросоюзу проти російського агресора ще у 2014-2015 роках. І переконаний — зараз його позиція буде ще більш жорсткою і актуальною.

Хочу нагадати вам слова Девіда Кемерона, які він сказав під час мого візиту до Лондона: план має бути таким — давати Україні настільки багато ресурсів, щоби допомогти закінчити війну.

Взагалі хочу подякувати усім прем’єрам Британії — Девіду Кемерону, Борису Джонсону, Ліз Трасс, Терезі Мей і зараз Ріші Сунаку, бо ви демонструєте унікальне лідерство в світовій політиці і у питанні солідарності з Україною!

І я бажаю Девіду всього найкращого!

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь