Порошенко: Українські Майдани збираються не по волі росії, а всупереч їй, коли москва та її колаборанти створюють загрозу

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Петро Порошенко

Свобода ніколи не дається раз і назавжди, сказав хтось із великих.
Її постійно треба захищати, щоб не забрали. Так у нас сталося і під час студентської революції на граніті восени 1990-го, і під час Помаранчевого Майдану 2004, і в дні Революції гідності у 2013.

Українські Майдани збираються не по волі росії, а всупереч їй, коли москва та її колаборанти створюють загрозу нашій незалежності та ідентичності. Так сталося в листопаді десять років тому. Мільйони людей вийшли, аби завадити п’ятій колоні розвернути нас у бік росії. І тим самим ми зробили свій остаточний європейський вибір, який тепер мусимо боронити у виснажливій війні від імперії зла, як колись влучно назвав московію великий Рейган.

Захист національних інтересів, свобода слова, слідування усім правилам демократії, чесний діалог із суспільством, нульова толерантність до корупції під час війни, терпимість до критики й ставлення до опозиції як до партнера, а не ворога, – прості профілактичні та заспокійливі засоби для тих, хто боїться «третього Майдану». Влада не має втрачати відчуття ґрунту під ногами й пам’ятати, що джерелом влади є народ.

А українці прекрасно розуміють, що нам сьогодні як ніколи потрібна внутрішня єдність для перемоги над зовнішнім ворогом. Бо ми, українці, відповідальні і любимо свою Вітчизну, незалежно від політичних поглядів.
З вдячністю та шаною схиляю голову перед Небесною Сотнею. І перед десятками тисяч полеглих воїнів-захисників України.
Вітаю з Днем Гідності та Свободи кожного вільного українця і всю нашу націю — великої честі та гідності український народ.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь