Посол України в Німеччині звинуватив ЗМІ Берліна у спотворенні фактів про війну в Україні. Газета каже про залякування

Політика, Світ

Посол України в Німеччині Олексій Макеєв звинуватив видання Berliner Zeitung у спотворенні інформації про українсько-російську війну. Він закликав не читати це медіа та відмовитись від надання йому інтерв’ю.

Про це він написав у соцмережі X.

Макеєв каже, що видання спотворює реальність і публікує «пропагандистські тексти». Посол також заявив, що після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну газета найняла на роботу колишніх працівників російських державних ЗМІ, «хоча з цими людьми та їхнім колишнім місцем роботи навряд чи можна говорити про журналістику».

За його словами, у травні 2023 року видавці й редактори газети публічно навідались у посольство росії, і «замість того, щоб підійти до цього критично», журналіст Berliner Zeitung Майкл Маєр «опублікував некритичне переспівування промови російського посла».

Макеєв сказав, що давав інтерв’ю цій берлінській газеті, але більше ніколи не повторить такої «помилки».

«Моя рекомендація щодо роботи з Berliner Volks Republik Zeitung — просто не читайте її та не давайте інтерв’ю. У Берліні є кращі/вільні ЗМІ!» — додав він.

Тим часом у самій газеті заявили, що виступають проти «особистого наклепу на окремих редакторів та авторів» Berliner Zeitung з боку українського посла Олексія Макеєва. На їхню думку, слова посла — це «спроба залякування» та посягання на свободу преси.

«Ми очікуємо, що посол України поважатиме свободу преси у європейській демократії», — йдеться в заяві ЗМІ.

читайте також

Державний мовник Нової Зеландії звільнив редактора, який додавав у новини про Україну російські наративи

Залишити відповідь