ПОТРІБНИЙ РОЗГОЛОС! У Львові фронтову волонтерку прогнали з закладу, бо її інвалідність “не пасує” закладу

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відому фронтову волонтерку Діану Макарову вигнали із-під ресторану у Львові, оскільки її інвалідність “не пасувала” до елітного закладу. Про це волонтерка розповіла на своїй сторінці у Facebook, передає rbc.ua.

Волонтерка Діана Макарова, яка активно допомагає українській армії ще з 2014 року, на днях поверталась зі Львова. Перед відправленням потягу вона з компанією зайшла в один із закладів на вулиці Шевській поснідати, а після того вирішила покурити перед входом. Оскільки жінці важко стояти через багаторічну інвалідність, то її донька винесла їй крісло. Це відбулося вже біля сусіднього закладу – MAD bar’s house, що на вул. Шевській, 10.

Діану Макарову вигнали з львівського закладу MAD bar’s house

За кілька хвилин працівник вийшов та зробив зауваження, що їй “не пасує” тут сидіти і курити перед їхнім закладом. При цьому, до жінок, що стояли і курили перед входом, претензій не було.

“Дівчатам стояти й курити можна. А вам не можна було сидіти перед нашим рестораном. Не пасує”, – пояснив той же офіціант.

“До їх ресторану не пасувала стара жінка-інвалід. Здається, вони боялись, що таке видиво відлякає їм клієнтів. Їм навіть не було соромно, вони були впевненими у своїй правоті. Вони сказали це чітко, словами через рот – дівчатам стояти і навіть курити можна, жодних претензій. Старій жінці з фізичними обмеженнями сидіти біля ресторану – не можна”, – зазначила Діана.

Також волонтерка додала, що вона була досить пристойно одягнена і не могла своїм виглядом “зіпсувати презентабельність” закладу. Втім навіть невідповідний одяг не дає права персоналу так поводитись із людьми.

У Львові фронтову волонтерку вигнали з елітного закладу, бо її інвалідність "не пасує" ресторації
Жінка прикріпила фото працівника, який вигнав її із закладу

“Офіціант, який відганяв мене від ресторану, не те що не збирався вибачатись – ні, він, підвищуючи голос і просто грубо бикуючи, тут же повторив, що от дівчатам можна стояти перед рестораном, а мені отак сидіти (він покосився на мою палицю) – ні. Але в нашій країні вже є і скоро буде ще більше інвалідів. Це і військові, і цивільні. Над усією країною літають ракети. Дівчина за стійкою раптом хмикнула і реготнула. А потім попросила не прикриватись війною”, – обурилась волонтерка.

Також Діана звернулась до мешканців мирних міст, яких мінімально торкнулася війна.

“Але ви, хто лишається в світлих, мирних ще містах – зважте на те, що скоро країну буде переповнено людьми з тілами, покрученими і побитими війною. Навчитись непомітно подавати руку допомоги цим людям, навчитись доводити їм щомиті, що вони такі ж як всі, ба навіть в чомусь кращі, навчитись доводити власній країні, що ми пасуємо їй як ніхто – одна з задач нашої країни після перемоги”, – написала Макарова.

Діана на Марсовому полі

Також Діана додала, що після цієї ситуації вона поїхала на Марсове поле, де поховані її близькі воїни, які загинули на фронті.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Добавить комментарий