Протест поляків на кордоні поширився ще на два пункти пропуску. Як там рухаються машини?

Автор | 12 Лютого, 2024

Зранку 12 лютого польські фермери розпочали акції протесту ще на двох пунктах пропуску: «Зосін–Устилуг» та «Долгобичув–Угринів».

Про це повідомили у ДПСУ.

Близько 10:00 розпочалась акція протесту польських фермерів неподалік від пункту пропуску «Зосін». Протестувальники мають намір здійснювати пропуск по 3 вантажні транспортні засоби вагою понад 3,5 тонни на годину. Легкові автомобілі, автобуси, а також вантажівки з гуманітаркою та до 3,5 тонн в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі.

Окрім того, майже 150 осіб пікетувальників та 20 одиниць сільгосптехніки блокують рух біля пункту пропуску «Долгобичув». Обмежено рух вантажівок вагою до 7,5 тонни в обидва боки, а також вантажівок вагою понад 7,5 тонни на вʼїзд в Польщу. Учасники акції протесту мають намір пропускати по 2 вантажні автомобілі на годину в обидва напрямки.

Окрім цього, польські фермери поновили блокування вантажівок на напрямку пунктів пропуску «Медика –Шегині». За даними прикордонників, вони пропускатимуть по одній вантажівці в годину. На пропуск легкового автотранспорту та автобусів акція протесту поширюватись не буде.

Окрім того, з 9 лютого на території Польщі біля кордону з Україною тривають акції протесту на автошляхах, які ведуть через пункт пропуску «Дорогуськ–Ягодин» та «Хребенне–Рава-Руська». Зранку 12 лютого на цих напрямках в бік України на території Польщі в чергах сукупно було 1 050 вантажівок.

Матеріал доповнюється

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *