Прямо на світанку! Львів трясе – СТРАШНА СХЕМА: поки одні в окопах! Скандал на всю країну, це жесть!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

34-річна Наталія Муха є рідною сестрою дружини Степана Козицького, брата голови ЛОВА Максима Козицького. Саме вона причетна до виїзду через систему «Шлях» майже 200 чоловіків призовного віку, які так і не повернулися до України.

Про це стало відомо із розслідування NGL.media..

Стверджується, що між Наталією Мухою та очільником Львівської ОВА Максимом Козицьким справді існує родинний зв’язок. Зазначається, що цей зв’язок був підтверджений через дані декларацій, реєстр нерухомості та загальні адреси проживання. Наталія Муха також присутня на спільних фото з Максимом та Степаном Козицькими.

Сама Наталія Муха є керівником миколаївської організації «Просвіта» та також очолює миколаївський народний театр «Хліб». За інформацією, що надійшла від «Просвіта» та Громадської організації «Театр Хліб» до Львівської обласної військової адміністрації, яка видавала дозволи на виїзд, близько 200 молодих чоловіків призовного віку залишили Україну та не повернулися.

Зазначимо, що медіа досліджували використання системи «Шлях» і знайшли сотні громадських організацій і благодійних фондів, причетних до втечі з країни чоловіків призовного віку. З’ясувались імена та прізвища 2248 чоловіків, які виїхали за дозволами від Львівської ОВА і не повернулися.

За різними оцінками, така «послуга» коштує на чорному ринку 3000-5000 доларів з особи, тож мова йде насправді про десятки мільйонів доларів.

Залишити відповідь