Прямо в Маріуполі! Унікальна операція ЗСУ – дата звільнення: українців попередили. Браво!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Одним із напрямків ЗСУ під час контрнаступу буде Маріупольський. Залежно від задумів та розвитку ситуації воно пролягатиме на захід чи схід.

Про це повідомив військовий льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв’ю Наталі Влащенко.

За словами військового аналітика, Маріуполь буде звільнено вже до осені 2023 року.

“Є такі натяки”, – додав експерт.

Але якщо задум буде розгорнутий трохи інакше, то все одно Маріуполь звільнять до кінця року, заявив Світан, і тоді Україна вживе всіх заходів щодо відновлення цього багатостраждального міста, у тому числі щодо відновлення справедливості.

Заступник Маріупольського міського голови Сергій Орлов заявив, що у тимчасово окупованому Росією місті Маріуполі Донецької області перебуває приблизно 150 тисяч осіб, із них 80 тисяч — громадяни України, решта — громадяни РФ, які приїхали.

“У будь-якому разі, потрібна якась робоча сила робити роботу, тому що росіяни не приїжджають, бачачи, що там обман і по грошах, і по оплатах, і по умовах. Маріупольці не погоджуються працювати на окупантів і так само бачать цей обман по грошах. Тому це єдина можливість. Звичайно, там є певний колообіг цих людей: приїжджають, не отримавши обіцяного, їдуть. Але, тим не менш, якась кількість тримається. Далі життя покаже, наскільки ці громадяни зможуть залишитися після звільнення Маріуполя українською армією”, — каже заступник Маріупольського міського голови.

Разом із цим, за даними Орлова, жителі Маріуполя поставлені в нестерпні умови й уникнути примусової незаконної паспортизації РФ неможливо. Близько 40-45 тисяч осіб “паспортизовано”, процес впирається в продуктивність окупаційної машини, що це здійснює.

Добавить комментарий