путін ніколи не зможе захопити Київ та підкорити Україну, – Блінкен

Події України, Світ

Російський диктатор володимир путін не зможе підкорити Україну. Київ не потрапить до рук рф.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час брифінгу.

На питання про те, чи в змозі США пообіцяти, що Київ ніколи не потрапить до рук росії, Блінкен сказав: «Я переконаний, що ми вже це зробили. Іншими словами, цього не відбувається, цього ніколи не станеться».

Крім  того, держсекретар США підтвердив, що на початку повномасштабного вторгнення у Вашингтоні допускали ймовірність «падіння» Києва, а тепер впевнені, що цього не станеться.

«Але завдяки неймовірному опору українського народу, а також завдяки підтримці, яку Україні надають США, Франція та інші країни, бажання путіна підкорити всю країну, стерти її з карти світу, зробити частиною Велика росія не здійснилося і не здійсниться», – заявив він.Збільшення фінансової допомоги для України в майбутньому дозволить уникнути прямої конфронтації між НАТО та росією, до якої американські війська будуть змушені втрутитися, заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Якщо США не зможуть надати допомогу Україні, нашій країні доведеться обирати, за які населені пункти Сили оборони боротимуться з огляду на наявні ресурси, заявила заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь