«Путін — ціль №1»: В українській розвідці пояснили, чи дійсно планують ліквідувати главу Кремля

ПОДІЇ УКРАЇНИ


Президент Російської Федерації Володимир Путін серед російських воєнних злочинців є головною ціллю. Його планують доставити його у Гаагу для справедливого покарання за розв’язання повномаштабної війни проти України, передають Патріоти України.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов прокоментував оприлюднену у німецькі газеті Welt інформацію про те, що президент РФ Володимир Путін і ватажок приватної військової кампанії «Вагнер» Євген Пригожин очолюють список людей, яких хочуть ліквідувати українські спецлужби.

«Я розумію, що є медійники, і це нормально, які підхоплюють і готують найбільш «смажені» факти, але в оригіналі (матеріалу газети Welt — УНІАН) було дещо по-іншому. Так, справді, Путін явний воєнний злочинець, як і вся його банда. І він дійсно — ціль номер один з точки зору затримання і доставлення до Міжнародного суду і Трибуналу в Гаагу», — сказав Юсов в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що Україна є цивілізованою державою, яка діє цивілізованими методами. «Зараз витрачати якісь надзусилля для того, щоби фізично ліквідувати людину, схожу на Путіна — ми можемо довго про це говорити, але це питання доцільності. А от необхідність затримати його як воєнного злочинця і його поплічників і доставити до міжнародного трибуналу — звичайно це питання справедливого покарання, яке буде реалізоване і обов’язково втілене. Гаага для Путіна неминуча. І у даній ситуації навіть краще, щоб він на цьому трибуналі був живий», — сказав Юсов.джерело