Путін вийшов в ефір! КІНЕЦЬ “СВО”? Повна капітуляція, війська на вихід: жорстка відповідь. Українці, приготуйтесь!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

В РФ знову заговорили про переговори з Україною. Як з’ясувалося, російські чиновники під перемовинами мають на увазі капітуляцію України. Однак незабаром капітулювати доведеться саме РФ. Проте, для того, щоб прогнозувати шляхи закінчення війни Росії проти України, потрібно дивитися набагато ширше.

Таку думку висловив полковник Збройних сил України Петро Черник.

За його словами, без України Росія історично неможлива як наддержава. Іншого способу мислення в політичному та загальнонаціональному сенсі у країни-агресора немає.

«Російська державність в тому вигляді, в якому вона є починаючи з Івана Грозного носить імперський характер. І взагалі сходження спочатку царської імперії, а потім більшовицької імперії почалося з поглинання України. Сумний 1654 рік — Переяславська рада. Це є тим фундаментом їхнього створення в частині наддержавності», — сказав Черник.

Полковник переконаний: щоб назавжди закрити питання війни з РФ, необхідно, щоб склалися п’ять фундаментальних принципів. А саме: Російська Федерація повинна розпастися на 25-30 держав; у РФ мають забрати ядерну зброю; «їх повинні відсікти від нафти, газу, Сибіру, тому що це дешеві ресурси, які їм дурманять голову»; Україна повинна обов’язково вступити в НАТО.

«Те, що залишиться на території Московської республіки, як вони її умовно назвали, зразка 1471 року. Чому цей рік — це ще без Новгорода Великого, до його приєднання. Це останні картографічні обриси Московського князівства», — сказав Черник.

Військовий аналітик назвав і п’ятий фундаментальний принцип. За його словами, потрібно проводити ідеологічне очищення трьох поколінь росіян, а на це піде від 60 до 80 років. Саме так і відбувалося в Німеччині після Другої світової війни.

«Це п’ять базових принципів. Якщо це не вирішується, за винятком вступу в НАТО, то питання наступної російсько-української війни — лише питання часу», — вважає Черник.

Варто підкреслити, що раніше говорились, що війна в Україні може закінчитися в середині 2024 року. Вплинути на це можуть вибори в США та небажання країн Заходу затягувати конфлікт.

Такий прогноз озвучив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

За його словами, Захід готовий нам допомагати стільки, скільки потрібно.

«Але все одно більшість країн схиляється до того, що потрібно це питання вирішувати. І підтримка України від цього може зростати. Є ймовірність завершення війни. В якому контексті вона буде завершена — це вже наступне питання. А ось сам факт закінчення принаймні активної фази бойових дій так, цілком ймовірно», — сказав Жданов.

Що стосується ситуації на фронті до кінця 2023 року, то, за словами експерта, через погіршення погодних умов, зокрема осінніх дощів, активні бойові дії в Донецькій області сповільняться.

Жданов вважає, що ситуація на лінії фронту, найімовірніше, внесла корективи в плани командування. Експерт вважає, що головне завдання зараз — утримати ті позиції, які вони займають, і завдавати максимального ураження, особливо логістиці противника, щоб підготуватися до наступного наступу.

«Можливо, якщо будуть створені сприятливі умови, а це можливо за рахунок передачі нам технологічної та ефективнішої зброї, ми будемо проводити наступальні операції на окремих оперативних напрямках», — сказав Жданов.

Нагадаємо, за словами Зеленського, «патова ситуація — це тимчасова слабкість». «Якщо ми хочемо закінчити війну, ми повинні її закінчити», — заявив президент.

На переконання глави держави, це закінчення може бути різним, але воно потрібне, і «зло повинно постраждати».

Зеленський пояснив, що під закінченням війни розуміє ситуацію, коли Росія почне поважати територіальну цілісність і статут ООН та виведе війська з території України.

Залишити відповідь