"У Кремлі справжній переляк" – що змінив прорив у Бєлгородській області

СВІТ


«Це добрий знак для нас напередодні нашого контрнаступу», – пояснив Павло Лакійчук. Фото: Facebook

«Російський добровольчий корпус» та легіон «Свобода Росії» продовжують операції на території прикордонних областей Росії. Сил і засобів на території Росії недостатньо для організації оборони. Кремль це розуміє, і тому знаходиться у шокові. Противник буде вимушений накопичувати свої сили, відтягуючи з інших гарячих напрямків. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий експерт Павло Лакійчук.

«Вчорашні події – це добре для Росії. Бо по-суті росіяни повстають зі зброєю у руках проти тоталітарного режиму Путіна. Звісно, російська машина не очікувала таких потрясінь. А саме це сталося для Московії. Путін з Пригожиним буквально вчора збиралися святкувати «взяття Бахмута». Звісно, це шок. Там справжній переляк», – сказав Лакійчук.

У Кремлі серйозно злякалися, наголосив експерт.

«Терорист Гіркін ще кілька днів тому кричав, що українці готуються до наступу на бєлгородському напрямку. А там до Москви зовсім поруч. І може бути, що у комплексі з тим, що відбулося, у Кремлі серйозно поставилися до цих заяв. А сил і засобів на території Росії недостатньо для організації оборони. Вони бачили, що світ стримує Україну і вимагає діяти тільки на своїй території. А тепер – мають шок. І наслідком цього буде не тільки евакуація складів тактичної зброї під Бєлгородом. Це примушує міняти структуру оборони державного кордону та переміщувати війська на полі бою. Це добрий знак для нас напередодні нашого контрнаступу», – пояснив Лакійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Створюються передумови для громадянської війни» – як прорив у Бєлгородській області допоможе Україні

Росія буде змушена відтягувати сили з фронту, уточнив експерт.

«Навряд чи це це змінить обстріли з тих же С-300 по прифронтових містах. Ствольна і реактивна артилерія продовжить бити по Харківщині, Сумщині, іншим прикордонним містам. Про створення зони безпеки такими силами поки не йдеться. Але противник буде накопичувати свої сили, відтягуючи з інших гарячих напрямків. Зокрема, зі сходу. Росії важко і в неї недостатньо сил», – додав Лакійчук.

У Бєлгородській області Росії продовжується «контртерористична операція». Тамтешній губернатор Вʼячеслав Гладков заявив про поранених і закликав місцевих поки не повертатися додому.

Це – реакція на спецоперацію бійців «Російського добровольчого корпусу» та легіону «Свобода Росії», що складаються з громадян РФ, які воюють в Україні проти окупаційної армії. Вони проникли у прикордонні села країни-агресорки: Безлюдівку Бєлгородської області, Чуровичі Брянської області та Любимівку Курської області. Багато росіян втекли від вибухів, що почалися в російських селах та містах.
Джерело