Рішення про підвищення тарифів на електроенергію поки не прийнято

Події України

У зв’язку з сьогоднішньою ситуацією в енергосистемі, скоріш за все, тарифи на електроенергію в Україні доведеться підвищити, однак остаточне рішення ще не прийнято.

Про це повідомила заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук.

«Рішення ще не прийняте і зараз рано ще говорити про точні цифри підняття (тарифів – ред.). Зараз ми оцінюємо ситуацію загалом», – сказала Гринчук.

За її словами, тільки після оцінки загальної ситуації в енергосистемі, можна буде розрахувати та визначити, чи потрібно буде підвищувати тарифи на світло й на яку суму.

«Спираючись на ту ситуацію в енергосистемі, яку ми маємо зараз, нам все ж доведеться прийти до такого рішення, але остаточного рішення зараз ще немає», – додала заступниця міністра.Раніше ми писали, що 45% українців із розумінням ставляться до можливого підвищення тарифів на енергопостачання для забезпечення ремонту зруйнованих об’єктів інфраструктури.

Також нагадаємо, що в уряді не виключають, що в Україні можуть зрости тарифи на світло. Цей варіант обговорюють, оскільки потрібні ресурси для наступного опалювального сезону.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь