Ромео та Джульєтта в ЗСУ! Окупанти не роз’єднали – історія кохання до мурах! Навіть ЗЕ не стримався!

Політика

Оперативне командування «Південь» в себе на сторінці в Facebook виставили пост, де привітали молоде подружжя з річницею:

«Вона – невгамовна цокотуха, завжди усміхнена, у будь-якому колективі – як промінчик сонця. Він – стриманий, ба, буває суворий, з ошатною густою бородою. Каріна і Сергій – офіцерська родина. Цьогоріч святкують невеличкий, можна сказати – перший і серйозний ювілей створення молодої сім’ї. Обоє – випускники ХНУПС імені Івана Кожедуба, щоправда, різних років. Доля звела їх випадково».

Після цього вони вставили коментар Каріни, яка відкрила таємницю, що все це сталось саме через волейбол:

«Справа у тому, що ми разом ходили на університетські тренування. Нам обом подобається цей вид спорту. І не думайте, що маленькі на зріст не вміють гарно гатити м’ячі! Там і познайомились ближче. А далі, як кажуть у нас, пішло-поїхало».

Зазначимо, що довгий час молодій сім’ї довелося бути далеко один від одного: Сергій служив в одній частині, дружина Каріна – у іншій. Пізніше, з народженням доньки, молода мама залишалась з нею.

«Коли почалось широкомасштабне вторгнення росії в Україну, я перебував на Луганському напрямку, дружина була вдома з малою. Але дочекалась, коли доньку вже можна лишити з бабусею і, попри мої відмовляння, таки відновилась на службі», — заявив Сергій.

Подружжя привідкрило таємницю про те, що в них є, наразі, спільна мрія — вигнати окупантів з України, та, зібравшись нарешті за великим сімейним столом у повному складі, промовити один-одному: «Нарешті ми разом!».

Залишити відповідь