Російські підрозділи втратили до 70% особового складу на Харківщині, – Атеш

Події України

Російські підрозділи зазнають великих втрат під час наступу на Харківському напрямку.

Про це повідомляє рух спротиву «Атеш».

«Внаслідок важких боїв окремі підрозділи 138-ї окремої мотострілецької бригади, 18-ї мотострілецької дивізії та 7-го окремого мотострілецького полку втратили боєздатність. Втрати вбитими та пораненими становлять до 70% особового складу», – йдеться у повідомленні.

За інформацією джерела, на фронті також виникають сутички між лінійними підрозділами збройних сил рф та загонами «Шторм-Z».

«Керувати колишніми ув’язненими не всім командирам під силу, навіть тим, хто має багатий військовий досвід», – пише «Атеш».Агенти руху спротиву продовжують працювати та дізнаватись важливу інформацію для Сил оборони України.

Нагадаємо, 15 травня Сили оборони частково відбили наступ окупантів в районі Вовчанська та частково вибили ворога з міста.

14 травня російські загарбники не змогли зайти у саме місто Вовчанськ, рештки їх підрозділів знищили на околицях.

Станом на день 13 травня українські підрозділи проводили зачистку північних околиць міста Вовчанськ на Харківщині від ворожої піхоти, яка туди прорвалася.Ситуація навколо Вовчанська наразі є одною з найнапруженіших. За місто тривають бої.

12 травня ЗСУ проводили складну оборонну операцію у низці населених пунктів Харківської області.

На тлі наступу російських військ на північ Харківської області було замінено командувача ОТУВ «Харків». Замість Юрія Галушкіна посаду обійняв Михайло Драпатий.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь