Російський космонавт випадково видав страх Путіна (відео)

ПОДІЇ УКРАЇНИ


Російський космонавт Олег Новицький заявив, що «втомився мовчати», оскільки тиждень пробув на ізоляції перед зустріччю з президентом РФ Володимиром Путіним. У мережі висміяли страхи російського диктатора та висловили сумнів, що він здатний застосувати ядерну зброю, передають Патріоти України.

Так, 23 травня Путін проводив у Кремлі першу із закінчення пандемії масштабну церемонію вручення держнагород, у якій брали участь лауреати 2021-2023 років. Новицький на заході видав, що легких часів у Росії не було ніколи, пишуть росЗМІ.

За словами космонавта, «вороги» нібито з давніх-давен намагалися знищити російський «ген непереможності», а Заходу зараз «не вистачає розуму зрозуміти», що країна-агресорка нібито «просто непереможна».

«Ми можемо на якийсь час відволіктися, надавати всім по шиї і знову повернутися до нашого мирного способу життя», – видав лауреат і попросив Путіна не списувати космонавтів з рахунків, коли вони не зможуть виконувати свої польоти, очевидно, натякаючи на готовність йти воювати проти України.

Починаючи виступ, Новицький сказав, що «втомився мовчати» на ізоляції перед зустріччю з Путіним: «Вибачте, ми тиждень мовчали. На ізоляції».

Як пишуть росЗМІ, раніше карантин перед заходами за участю Путіна тривав два тижні, але зараз його вирішили скоротити.

Примітно, що Путін напередодні нагороджував нову категорію – вчителів, яких учасники злочинної «спецоперації» назвали своїми наставниками. Крім того, орден «мати-героїня» отримала дружина голови Чечні Медні Кадирова, а колишній голова Татарстану Мінтімер Шаймієв отримав із рук Путіна орден Андрія Первозванного з нагоди свого 85-річчя.

Тим часом у мережі висміяли страх Путіна захворіти. Користувачі сумніваються, що така боягузлива людина здатна застосувати ядерну зброю.джерело