Росіяни пишуть про виведення окупантів з Сєвєродонецька, у Луганській ВЦА прокоментували

ПОДІЇ УКРАЇНИ


Очільник Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк в ефірі інформаційного телемарафону прокоментував питання ведучого про поширення інформації в деяких російські пабліках, що нібито для підсилення оборони Бєлгородської області ворог виводить війська з деяких окупованих населених пунктів на Луганщині, зокрема, Сєвєродонецька, передають Патріоти України.

«Насправді таку інформацію в пабліках вони публікують, але якихось суттєвих змін навколо Сєвєродонецька не відбувається. Трохи радісні надходять новини, там якісь прильоти по Рубіжному–це найближче містечко до Сєвєродонецька. Але, разом з тим, ситуація в місті не змінюється. Фактично воно знаходиться в окупації і навколо, як відмічалась присутність військових навколо околиць міста, так вона і відмічається», — акцентував Стрюк.

Він зазначив, щодо особливостей розташування Сєвєродонецька. «Місто ніби і тилове для окупантів і разом з тим, географічно розташовано таким чином, що якщо проводиться якесь пересування, то воно об’їжджає навколо Сєвєродонецька. Враховуючи, що місто (російські окупанти — ред.) намагаються показувати як осередок «відновлення» того фейкового, то спочатку окупації воно не було містом накопичення саме військ загарбників», — додав Стрюк.

За інформацією очільника Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка, окупанти зайняли майже всю місцевість довкола Сєвєродонецька на Луганщині. Він розповів, що загарбники базуються на околицях міста — оселяються в лісах та садових товариствах, а у самому тимчасово окупованому Сєверодонецьку Луганської області не спостерігається скупчення російських військ.джерело