Сашко Білий: Для всіх нас заготовлені доларu і кулi. Кого не куплять, того в*б’ють. Мене в*б’ють, хто наступний ?

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Сашко Білий: «Для всіх нас заготовлені долари і кулі. Кого не куплять, того вб’ють Мене вбють хто наступний ?

А наступних уже тисячі зраджених у котлах Іловайська та Дебальцева в руїнах Аеропорту Донецька за ширмою Перемирря Чеченська пісня про УНСО та Сашка Білого -Украина спасибо тебе Сашко Білий воював за свободу Чечні і знищував бронетехніку Кремлівських окупантів таа завів в засаду батальйон морпехов окупантів за це отримав медаль від Дудаєва Орден «Герой Нації» (чеч. Орден «Къоман Турпал», Orden «Qoman Turpal»)Сашко Білий воював за свободу Чечні Музичко Олександр Іванович (Сашко Білий) (* 19 вересня 1962, м. Кізел, РРФСР) — український підприємець, діяч українських націоналістичних організацій СНУМ, УНА, УНСО. З 2013 р. — координатор Правого сектору у західних областях

Народився 19 вересня 1962 року у місті Кізел Пермської області Російської РФСР. в сімї реппресованих Українців Освіта середня спеціальна. У 1981—1983 роках проходив строкову військову службу у військах ППО в / ч 33115с в Тбілісі.Проходив строкову службу в Афганістані

Після проголошення незалежності України отримав українське громадянство. Створив у Рівному першу націоналістичну організацію СНУМ (Спілка незалежної української молоді), згодом став членом Української національної асамблеї) а після подій ГКЧП — загонів УНСО на Рівненщині.

У 1994 році, під час першої чеченської війни, командував загоном УНА-УНСО «Вікінг», який воював у складі підрозділу польового командира Шаміля Басаєва, був особистим охоронцем президента Чечні Джохара Дудаєва.

Під час першої чеченської війни отримав позивні «Білий» і «Консул».https://www.youtube.com/watch?v=HibpQ7wUsNA и миобливо впадає в очі, що аваківське МВС інкримінувало покійному Сашку Білому ТОЧНІСІНЬКО ТАКЕ Ж звинувачення, що й кацапстанська прокуратура, тобто «створення стійкого бандформування». І що це за, рогімать, такий новий вид «слідчих дій» в мусорів? Приїхали затримати — а в підсумку просто вбили І ЗАЛИШИЛИ тіло «підслідного».

Висновок — аваков є представником глибоко ешелонованої в бізнез та політструктури України прокремлівської агентури впливу. А зараз його діяльність набула ознак відвертої контреволюційної та антиукраїнської діяльності. Падлюки не вбивають окупантів а українських патріотів Голова мвд з клятої партії юльки казнокрад Аваков цинічно вбиває людей Вбивство Музичка, можна було б відвернути, якби за цей місяць був затриманий хоча б один із тих, хто вбивав і калічив людей на Майдані, Грушевського, Інститутській. Беркутівці, вевешники, соколи-барси-альфи-омеги, тітушки.

Є десятки фото, свідки, документи, імена, але всі, крім прощеного Гаврилюком вевешника, на свободі. Більшість далі служить у лавах «правоохоронних» органів — українських і російських. Думаю, що в українських служить не просто так, а отримавши неформальні гарантії безкарності. А ми далі платимо зарплату вбивцям Небесної сотні.

Ви щоразу мені казали, що зараз не час арештовувати й карати, бо війна і потрібні лояльні правоохоронці. Ось трошки заспокоїться, і тоді всіх зловимо і покараємо. А Музичка брати і вбивати був якраз час.Знаете, как было? Приехали. Расстреляли. Остальных кинули в багажник (грубо говоря) и увезли. Никаких «задержаний». Тупо уничтожениещо в Олександра Музичка виявили три вогнепальні поранення у ногу та серце, а сам він, коли тіло виявили, був закутий у наручники»Просто вражаючі «досягнення» недоміністра ОПГ «МВС» :Аввакова Турчинова Яценюка Тимошенко Порошенка І тд

-Дали втекти януковичу…
-Не покараний жоден мусор з числа вбивць Українців Майдану…
-Не покараний жоден «регіонал» з числа тих, хто фінансував, організовував і давав накази на вбивство Українців

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Добавить комментарий