Siemens закриває свій бізнес в росії, який компанія вела з 1853 року — росЗМІ

Автор | 12 Лютого, 2024

Німецький концерн Siemens закриває свій бізнес в росії. Компанія працювала у країні з 1853 року.

Про це пише видання Moscow Times.

Зазначається, що ТОВ «Системс» (російська структура Siemens AG) планує запустити в лютому 2024 року процедуру добровільної ліквідації. Як пише російське пропагандистське видання «Интерфакс», компанія «визнає неможливість продовжувати роботу, пов’язану з імпортом товарів у росію».

Заробіток ТОВ «Системс» у 2023 році становив 278,8 млн рублів. У 2022 році ця сума була вищою — 6,32 млрд рублів роком раніше. Чистий збиток склав 279,6 млн рублів. 

На балансі компанії майже не залишилося активів, крім дебіторської заборгованості та грошових коштів на рахунках загальною сумою 843,6 млн рублів. 

Що відомо про Siemens?

Концерн Siemens — це німецька компанія, що працює у галузі електротехніки, електроніки, енергетики, машинобудування, медицини, зв’язку та світлотехніки. Вона була заснована ще у ХІХ столітті.

У липні 2017 року росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС, повідомляв Reuters. Концерн заперечив постачання турбін до Криму.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що росія погрожувала Siemens санкціями через обмеження ЄС.

У березні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, компанія заявила, що залишить російський ринок. Президент і генеральний директор Siemens Роланд Буш засудив війну в Україні і заявив, що компанія «вирішила здійснити впорядкований процес згортання промислової діяльності в росії».

читайте також

російський експорт знизився майже втричі упродовж 2023 року — Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *