Сім років за вісім пляшок: Львів’янина жорстко засудили за крадіжку алкоголю

ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Львові судили мешканця, який неодноразово крав з магазинів алкогольні напої. У загальному він вкрав 8 пляшок у різний період, передають Патріоти України.

Злочин він чинив показово, на очах у продавців, тому вони класифікуються як грабіж. Шевченківський районний суд виніс вирок львів’янину сім років позбавлення волі, оскільки в умовах воєнного стану майнові злочини караються найвищою мірою покарання. Суд виніс вирок 14 вересня


У матеріалах справи зазначено, що перший грабіж львів’янин скоїв о 6 ранку 19 квітня, однак через годину знову ж його повторив.

«У торговому залі магазину «Король напоїв», перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підійшовши до холодильника, самовільно, без дозволу продавця та в її присутності відчинив дверки цього холодильника та вийняв звідти пляшку пива марки «Арсенал міцне», об’ємом 0,5 л, у кількості 1 шт. вартістю 21 грн. 09 коп. за одиницю, відразу ж після чого, незважаючи на зауваження продавця, яка бачила незаконні дії та намагалась їх припинити, голосно вимагаючи повернути товар на місце або розрахуватись за нього, тримаючи вказану пляшку з пивом у своїй руці, відкрито викрав її, вийшов з приміщення магазину», – зазначено у вироку.

У цей же магазин чоловік навідувався сім разів і брав пиво або інший слабоалкогольний напій, іноді приходив двічі на день. Ще один випадок грабежу зафіксовано у магазині «Близенько», де він в такий самий спосіб отримав пляшку коньяку.

Підсудний визнав свою вину і покаявся. У матеріалах справи зазначено, що він раніше судимий за неодноразові корисливі кримінальні правопорушення, але його судимість погашена.

Суддя визнав його винуватим за ч. 4 ст. 186 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на сім років. Засуджений перебуває під вартою від 29 травня, відколи його затримали.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Залишити відповідь