Слава Дьомін показав листування з Потапом та повідомив, де наразі перебуває репер

ЖИТТЯ

Популярний український шоумен та ведучий Слава Дьомін завжди спілкується зі своїми фоловерами. На інтерв’ю він запрошує різних зірок шоу-бізнесу. Нещодавно чоловік показав листування з Потапом та повідомив, де наразі знаходиться репер.

Відомо, що продюсер потрапив у гучний скандал. Днями в мережі оприлюднили інформацію, що Потап перебуває на відпочинку за кордоном. Ба більше, репера помітили у компанії росіян. Поки що Потап ніяк не прокоментував цю ситуацію. Однак, фоловери вже встигли розкритикувати чоловіка, засипавши його негативними коментарями.

Як виявилось, Слава Дьомін вирішив запросити репера на інтерв’ю. Він написав до Потапа, однак, той відмовився. Продюсер заявив, що наразі перебуває за кордоном, тому найближчим часом не зможе приїхати на інтерв’ю. “Я не проти. За кордоном зараз. Повернусь і будемо робити”, – відписав Потап Славі Дьоміну.

Так репер підтвердив своє місцезнаходження. Наразі він перебуває за кордоном, а саме в Дубаї. Там чоловіка бачили у компанії росіян, які розважались в місцевому ресторані. З ними Потап спілкувався російською. Фоловери чекають від репера негайного пояснення. Однак, він поки що не поспішає ділитись всіма подробицями.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка відверто розповіла, як бореться із затримкою мовлення їхнього сина

Залишити відповідь