Славу Дьоміна зупинили співробітники поліції

ЖИТТЯ

Відомий український шоумен та ведучий Слава Дьомін інколи виходить на зв’язок з фоловерами та розповідає цікаві історії з життя. Нещодавно чоловік повідомив не дуже приємну новину. Слава Дьомін відверто розповів, що його зупинила поліція. Подробицями ведучий поділився в Instagram-stories.

Як виявилось, дорогою на роботу його зупинили правоохоронці та запропонували пройти тест на алкоголь. Слава Дьомін не відразу зрозумів, чому повинен це робити. Однак, чоловік не став сперечатись, а виконав прохання співробітників поліції.

“Коли я вийшов з машини, то перше запитання поліцейського було, чи вживав я алкоголь останні 24 години. Я сказав, що ні, і мені запропонували пройти тест на алкоголь. Я погодився, але стверджував, що нічого не вживав. Врешті, мене попросили дихнути і відпустили”, – прокоментував ситуацію Слава Дьомін.

Пізніше ведучий все-таки зрозумів причину зупинки. За словами шоумена, в нього був надто втомлений вигляд, тому співробітники поліції подумали, що Слава Дьомін перебуває за кермом у нетверезому стані. Ведучий не відразу звернув увагу на свій зовнішній вигляд. За словами чоловіка, він зовсім не виспався, тому був дуже втомленим.

Читайте також: Ірина Горова показала рідкісні кадри з донькою та зворушливо привітала її з 26-річчям

Залишити відповідь