Соломія Вітвіцька вперше розповіла про нове кохання та зізналась, чому в неї немає дітей

ЖИТТЯ

Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька вирішила поділитись подробицями особистого життя. У програмі “Слава+” вона вперше розповіла про нові стосунки після розлучення. Відомо, що зірка ТСН перебувала у шлюбі з Владом Кочатковим. Подружжя прожило разом вісім років. Втім, нещодавно закохані вирішили розірвати свої стосунки.

Нещодавно Соломія Вітвіцька відверто зізналась, що більше не самотня. За словами жінки, вона зустріла нове кохання. Всіма подробицями телеведуча ділитись не стала. Соломія Вітвіцька лише додала, що наразі почувається щасливою та закоханою.

“Силу кохання неможливо виміряти, усе відбувається по різному: різний вік, різний час, різний досвід, різні відчуття. Не можна порівнювати закоханість у дитячому садочку, у 20 років в університеті, й у 40 років. Зараз, наприклад, ти вже усвідомлено будеш закоханий, усвідомлено підходити до проблем з більш холодним розумом і так далі. Зараз я закохана”, – відверто поділилась жінка.

Також телеведуча зізналась, чому в неї досі немає дітей. За словами Соломії Вітвіцької, в неї нема жодних проблем зі здоров’ям. Жінка не знає, чому вона не стала мамою. Також телеведуча повідомила, що навіть замислювалась над всиновленням дитини. Втім, поки що вона не готова піти на такий крок. За словами Соломії Вітвіцької, діти повинні народжуватись у щасливій та повноцінній сім’ї.

Читайте також: Кохана Володимира Остапчука оцінила зовнішність його колишніх дружин

Залишити відповідь