Спецпризначенці застосували HIMARS по екіпажу дронового комплексу ZALA (ВІДЕО)

СУСПІЛЬСТВО

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Всесвітня продовольча програма ООН в Україні розширюється задля підтримки щоденних шкільних обідів для понад 60 тисяч дітей у 420 школах в 11 областях.

Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України.

Минулого навчального року Всесвітня продовольча програма ООН і МОН України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для реалізації програми шкільного харчування.

Упродовж першого етапу програма ООН підтримала приготування їжі для 12 000 дітей у 58 школах Київської області. Завдяки щедрому фінансуванню від уряду Франції та приватних донорів цього навчального року вдалося розширити програму по всій країні.

Упродовж 2023–2024 навчального року Всесвітня продовольча програма ООН фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1–4 класів у школах Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей.

Читайте також: Харчування військових: чому потрібні веганські сухпайки, і як це може змінити ситуацію на фронті

Гроші, отримані в межах програми, школи спрямують на поліпшення якості харчування або зменшення вартості обідів, яку покривають батьки.

Області обирали на підставі низки критеріїв, зокрема рівня продовольчої безпеки, а також кількості внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також: Війна та їжа: як логістика перемагала зброю. Розповідає історик Володимир Полторак

Програма ООН працює в межах української реформи шкільного харчування та в тісній співпраці з Міністерством освіти і науки України, органами місцевого самоврядування і школами.

Франція, фінансування якої дозволило розширити програму шкільного харчування, нещодавно прийняла Перший глобальний саміт Коаліції шкільного харчування, яка прагне забезпечити кожну дитину шкільним харчуванням до 2030 року.

Нагадаємо, у трьох областях у межах шкільного харчування запустили кулінарні хаби.

Раніше ми повідомляли про відкриття кулінарного хабу в Одесі.

Фото: t.me/UAmonogram.

Залишити відповідь