Співачка Гайтана оголосила про повернення на сцену

ЖИТТЯ

Популярна українська співачка Гайтана вирішила поділитись радісною звісткою з фоловерами. Наразі зірка перебуває за кордоном. Туди вона виїхала в перші дні повномасштабної війни. Однак, схоже співачка планує повернутись додому. Нещодавно Гайтана несподівано оголосила про повернення на сцену.

Відомо, що зірка пішла від музичного лейбла Lavina Music, з яким випускала пісні від 2003 року. За словами Гайтани, тоді вона вичерпала всі свої сили, тому вирішила зробити паузу у кар’єрі. В соцмережі Instagram співачка опублікувала допис, в якому розповіла про повернення на сцену.

Виконавиця повідомила, що розпочинає новий етап у своїй творчості. Відтепер Гайтана самостійно випускатиме пісні. Ба більше, артистка вже готує для своїх слухачів багато новинок. “Відтепер — я капітан цього корабля. Тож чекайте на нову музику. Сподіваюсь, ви сумували. Бо я — дуже. Відчуваю, цей етап буде чудовим. До зустрічі на наступній сторінці моєї музичної історії!” – заявила зірка українського шоу-бізнесу.

Підписники дуже позитивно відреагували на таку новину. Вони заявили, що з нетерпінням чекатимуть на нові пісні Гайтани. А ще підписники додали, що знаменитість прийняла правильне рішення щодо повернення на сцену.

Читайте також: Даша Квіткова повідомила, скільки важить та назвала свій зріст

Залишити відповідь