Співак Velboi вперше показав свою кохану

ЖИТТЯ

Популярний український виконавець Антон Вельбой, який виступає під псевдонімом Velboi, потішив мережу романтичними кадрами. Нещодавно співак вперше показав свою кохану. Світлинами зі своєю обраницею Velboi поділився на сторінці в Instagram. Схоже, пара відправилась у гори. Співак показав фото, на якому позує з коханою в мальовничому місці.

Пізніше він запостив кадри, де зображений з нею на ліжку. Закохані мило обіймались та цілувались. Відомо, що обраницею Velboi стала стилістка Яна Савченко. Пара перебуває у стосунках вже три місяці. Спочатку виконавець ретельно приховував свою кохану. Втім, нещодавно він вирішив показати спільні кадри з обраницею.

Романтичні світлини співака відразу прокоментували підписники. Вони засипали пару безліччю приємних слів. Фоловери заявили, що у виконавця дуже красива кохана. Вони побажали їм завжди залишатись такими щасливими та закоханими. Також підписники попросили Velboi частіше публікувати фото зі своєю обраницею.

“Янка”, – коротко підписав кадри виконавець. Схоже, Velboi дуже щасливий, що в його житті з’явилась така чудова людина. Співак огортає свою кохану турботою та любов’ю. Він не приховує своїх почуттів, тому демонструє їх на камеру.

Читайте також: Кохана Володимира Остапчука оцінила зовнішність його колишніх дружин

Залишити відповідь