Співпраця міграційної служби із ЦНАПами на Тернопільщині – у форматі фронт/бек офіс

Автор | 12 Лютого, 2024
Співпраця міграційної служби із ЦНАПами на Тернопільщині – у форматі фронт/бек офіс

На Тернопільщині 10 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) надають паспорті адміністративні послуги. Торік ще 7 закупили обладнання для прийому заяв на оформлення паспортних документів. Про це повідомила Ірина Бойко, головний спеціаліст УДМС у Тернопільській області.

З метою налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування УДМС у Тернопільській області підписано угоди з Борсуківською ТГ, Козлівською ТГ, Золотопотіцькою селищною радою, Півдволочиською селищною радою, Коропецькою селищною радою, де ЦНАПи в перспективі планують надавати послуги ДМС.

Співпраця міграційної служби з ЦНАПами відбувається у форматі фронт/бек офіс. Адміністратори ЦНАПів приймають заяви на оформлення документів та видають громадянам готові паспорти, тобто є фронт-офісом. Підрозділи міграційної служби у даній співпраці виконують роль бек-офісу: посадові особи міграційної служби розглядають клопотання, здійснюють усі перевірки, приймають рішення про оформлення паспортного документа.

У 2023 році підрозділи міграційної служби Тернопільської області опрацювали  5 246 заяв на оформлення паспорта громадянина України та 9402 – на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які були прийняті адміністраторами ЦНАПів області. Найтісніша співпраця міграційників з ЦНАПом Тернопільської територіальної громади – за минулий рік було надано 2612 адмінпослуги щодо паспортів громадянина України у вигляді ІД картки та 3979 щодо паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Робота УДМС у Тернопільській області спільно з органами місцевого самоврядування направлена на оптимізацію надання адміністративних послуг та покращення їх якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *