США непомітно надсилають Ізраїлю більше боєприпасів і ракет – Bloomberg

СВІТ

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Пентагон непомітно збільшив військову допомогу Ізраїлю, виконуючи запити, які включають збільшення кількості ракет з лазерним наведенням для парку бойових Apache, а також 155-мм снаряди, прилади нічного бачення, боєприпаси для знищення бункерів і нові армійські машини, з посиланням на внутрішній документ Міністерства оборони США повідомило 14 листопада Bloomberg, пише УНН.

Деталі

Постачання зброї до Ізраїлю, як вказано, виходить за межі широко розрекламованих поставок перехоплювачів «Залізний купол» та інтелектуальних бомб Boeing. Це продовжується навіть попри те, що чиновники адміністрації Байдена все частіше застерігають Ізраїль від спроб уникнути жертв серед цивільного населення в секторі Газа, зазначає видання.

Як повідомляється, зброя, яку Ізраїль шукає на тлі боротьби з ХАМАС, перерахована в документі під назвою «Запити старшого лідера Ізраїлю», датованому кінцем жовтня і циркулюючим у Пентагоні.

Згідно з документом, з яким ознайомився Bloomberg, зброя вже поставляється, або Міністерство оборони США працює над тим, щоб зробити її доступною із запасів у США та Європі. “За даними підрахунків, станом на кінець жовтня, наприклад, було доставлено усі 36 000 снарядів до 30-мм гармат, 1800 запитаних протибункерних боєприпасів M141 та не менше 3500 приладів нічного бачення”, – повідомляє видання.

Представник Пентагону, як зазначається, відмовився обговорювати деталі, але Міністерство оборони США заявило у своїй заяві, що “використовує кілька напрямків – від внутрішніх запасів до промислових каналів США – щоб гарантувати, що Ізраїль має засоби для самозахисту”.

“Ця допомога із забезпечення безпеки продовжує надходити майже щодня”, – ідеться у заяві. У ньому йдеться про те, що США оперативно постачають високоточні боєприпаси, бомби малого діаметра, 155-мм артилерійські снаряди та інші боєприпаси. Це поряд із перехоплювачами «Залізний купол» та медичним допоміжним обладнанням.

Боєприпаси для бойових вертольотів AH-64 Apache включають близько 2000 ракет Hellfire з лазерним наведенням, виготовлених компанією Lockheed Martin, деякі з яких Ізраїль передав своїм силам, на тлі того, як команди армії США шукають запаси на складах у Німеччині та Південній Кореї, згідно з підрахунками. Це також включає понад 36 000 пострілів калібру 30 ммї для стрільби з гармати Apache, вказує видання.

Ізраїль, як повідомляється, також запросив понад 57 000 155-мм осколково-фугасних артилерійських снарядів і 20 000 гвинтівок M4A1, до 5 000 приладів нічного бачення PVS-14, 3 000 ручних протибункерних боєприпасів, які постачає Центральне командування США, 400 120-мм мінометів та 75 нових тактичних машин армії та морської піхоти Joint Light Tactical Vehicle, що прийшли на зміну Hummer.

“Згідно з підрахунками, США також передали в дар 312 ракет-перехоплювачів Tamir. Дві армійські батареї «Залізного купола» прямують до Ізраїлю морським транспортом”, – пише видання.

Постачання зброї, як повідомляється, передбачають повернення 155-мм снарядів, які були відправлені зі складів США в Ізраїлі до місць розташування Європейського командування США.

Доповнення

Як повідомлялося, США планують передати Ізраїлю високоточні бомби на 320 мільйонів доларів в межах великої угоди.

Залишити відповідь