Стан очільника Чечні Кадирова погіршився: що відомо

ПОДІЇ УКРАЇНИ

Стан здоров’я глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова значно погіршився. Ще напередодні його забрали з Москви в Грозний.

Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел у розвідці. Напередодні джерела нашого видання у чеченській діаспорі повідомили, що Кадиров уже кілька днів перебуває в комі.


Зазначалося, що літаком його доправляли в Москву, але там лікарі нічим не змогли допомогти, після чого Кадирова повернули знову до Чечні. Наразі його планують перевезти на лікування за кордон, найімовірніше, в ОАЕ.

Стан очільника Чечні Кадирова погіршився: що відомо
Зауважимо, що чутки про тяжку хворобу Кадирова ходять уже кілька місяців. У березні німецька газета Bild написала, що в нього серйозно уражені нирки. У мережі також звертали увагу на різкі зміни в зовнішності Кадирова, зокрема, на сильний набряк обличчя та медичний прилад на пальці.
Стан очільника Чечні Кадирова погіршився: що відомо

У ГУР МО підтвердили інформацію про критичний стан глави Чечні Рамзана Кадирова. Там зазначили, що у нього загострились наявні хвороби і спричинили такий важкий стан.

Водночас, за версією росЗМІ, очільник Чечні нібито лежить у комі у Центральній клінічній лікарні Управління справами президента РФ.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Залишити відповідь