Столярну майстерню у школі-інтернаті в Брюховичах реконструюють за 152 млн грн

СУСПІЛЬСТВО


Столярну майстерню у школі-інтернаті в Брюховичах реконструюють за 152 млн грн

10:36 8 листопада 2023 р.

Будматеріали закуплять за завищеними цінами.

Про це інформують “Наші гроші”, пише Dailylviv.com.

Комунальний заклад «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая» Львівської обласної ради 19 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Укрстройкомплект» реконструкцію будівлі столярної майстерні під навчально-реабілітаційний корпус у смт Брюховичі за 152 млн грн. Про це повідомляють у системі «Прозорро».

У підсумковій відомості ресурсів металопластикові вікна враховані по 9 700 грн/кв. м, але без зазначення камерності, профілю та класу енергоощадження.

Як показав аналіз від «Наших грошей» за позаминулий тиждень з 23 до 28 жовтня, середня тендерна ціна на металопластикові вікна по Україні становила 3 653 грн/кв. м, що у 2,5 раза дешевше.

Цеглу керамічну одинарну повнотілу марки М100 250х120х65 мм враховано по 10,92 грн/шт. (ціни вказано з ПДВ, тоді як на скрінах вони ще без урахування податку, вартість доставлення вказана окремо):

«Епіцентр» у Львові пропонує таку цеглу по 8,00 грн/шт., що на 37% дешевше. Нещодавно Управління Служби безпеки України у Волинській області врахувало у кошторис свого будівництва таку саму цеглу по 5,89 грн/шт., що вдвічі дешевше:

Фірма отримала підряд без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Директоркою й уповноваженою особою реабілітаційного центру є Наталія Цимбалюк. У 2020 році вона увійшла в «Топ-50 успішних жінок Львівщини». Директором департаменту освіти і науки Львівської ОДА є Олег Паска. До призначення він викладав у Львівській політехніці, є кандидатом наук з держуправління та співзасновником Вищої школи політичного лідерства.

Дніпровським «Укрстройкомплектом» володіє та керує Єгор Клименко. Він також володіє ТОВ «УСК Девелопмент», яке створене в лютому 2023 року. Фірми мають однакові адреси.

З 2017 року, не рахуючи нинішнього підряду, фірма натендерила 36 млн грн, найбільше – в дніпровського ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» Держкосмосу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1