Суворов: Мені подобалось, коли його п*здuлu! Заробив – отримав по морді. Все чесно. Українська вулиця справедливіша, ніж український суд

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Дмитро Суворов

В Україні настільки неадекватно здійснюється правосуддя, що Шуфрича навіть шкода.
От коли його піздили – норм. Якось воно по ділу було. Не завжди достатньо (хіба що в Одесі було добряче), але завжди справедливо.

Проблема в тому, що українська вулиця більш справедлива, ніж український суд. За те, що Шуфричу зараз інкримінують (до речі, чомусь з великим запізненням), треба табунами гнати на парашу членів ОПЗЖ та іншу наволоч. Але ж тільки Шуфрича взяли. І без права застави – теж рідкість по нашим міркам.

Без права застави по резонансним справам сидять тільки розвідник Роман Червинський і Нестор Шуфрич. Перший випадок – відверта несправедливість. Відтак і другий випадок сприймається як політичне замовлення. Шуфрича закрили не тому, що в країні йде боротьба зі зрадниками (всі на волі або в Монако), а по іншим причинам.

Ось чому мені подобалось, коли його піздили. Там не було гнилого підгрунтя. Заробив – отримав по морді. Все чесно. А від історії з посадкою тхне чимось нехорошим.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь