Сирський онімів від горя!РИДАЛА ВСЯ КРАЇНА:герой з першого дня- Чернігів в траурі,він врятував всіх!

Політика

Відійшов у вічність захисник із Чернігова, бізнесмен — Юрій Калмиков.

Про це повідомив військовий із Чернігова Сергій Прима у перший день квітня.

«Кажуть Герої не вмирають, але, на жаль, вони гинуть, щоб ви могли жити далі. Спочивай з миром Юрій Калмиков», — сказав Прима.

Юрій був відомим у місті підприємцем, волонтером і людиною, яка взяла до рук зброю в перші години повномасштабного вторгнення, захищаючи місто, що стало йому рідним — Чернігів.

Подробиць загибелі воїна родина, друзі та побратими не розголошують. Юрист Юрій Шеремет коротко відзначив, що захищаючи Батьківщину від російських загарбників на сході загинув земляк Юрій Калмиков. Пізніше користувачі уточнили — він загинув під час виконання бойового завдання.

«Людина з великої літери — добрий, надійний, освічений, інтелігентний і «справжній»! З перших годин вторгнення добровільно пішов у лави ЗСУ на захист рідної Чернігівщини! А потім Донбас…На жаль уходять найкращі! Спочивай у Мирі Друже «Калмичок»! Царство Небесне і наша Світла памʼять! Вдячність і Слава Герою!», — виразив співчуття Юрій Шеремет.

Дружина — Вікторія Калмикова також опублікувала свої слова співчуття.

«Колись в іншому житті…Ти назавжди залишишся в моєму серці, в моїй душі… Боляче… не вірю, але… Ми обов’язково зустрінемось, обіцяю», — написала Калмикова 

Останній пост Юрія Калмикова у соцмережах датований 22 березня.

Залишити відповідь