“Там просто жах”: Цаплієнко розповів про ситуацію в Кліщіївці під Бахмутом

ПОДІЇ УКРАЇНИ

Українські Сили оборони мають серйозні успіхи в Кліщіївці, де завдали важких втрат російським окупантам. Про це повідомив кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передають Патріоти України.

“Згідно з моїми джерелами, в нас є серйозні успіхи в Кліщіївці, де ми просто витіснили противника подекуди на край села, а подекуди і за край… Згідно з інформацією бригади “Лють”, з якою ми сьогодні працювали, в Кліщіївці від початку операції загинуло кілька сотень росіян, ймовірно до 2 тисяч людей”, – каже Цаплієнко.


За його словами, в Кліщіївці – “просто жах”. Там росіяни не забирають тіла загиблих. Трупи окупантів лежать просто неба на вулицях.

“Зараз російська преса, російські джерела кажуть, що після взяття Андріївки і ймовірного взяття Кліщіївки російським військам варто просто виходити з Бахмута, оскільки російські війська перебувають під загрозою оточення в Бахмуті після втрати оцих двох населених пунктів”, – зазначив журналіст.

Також він зауважив, що тепер на Бахмутському напрямку немає ані Пригожина, ані “вагнерівців”, аби закидати наші війська “гарматним м’ясом”. Цаплієнко висловив припущення, що офіційна інформація про звільнення Кліщіївки може з’явитися вже найближчим часом.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Залишити відповідь