Тамерлан зворушливо привітав Альону Омаргалієву з 37-річчям

ЖИТТЯ

Відомий український виконавець Тамерлан має чудову сім’ю. Він перебуває у шлюбі з Альоною Омаргалієвою. Подружжя виховує сина та насолоджується сімейним життям. Нещодавно Тамерлан поділився чудовою новиною з фоловерами. Він заявив, що його кохана дружина відсвяткувала день народження. Альоні Омаргалієвій виповнилось 37 років.

З цієї нагоди виконавець зворушливо привітав її з днем народження. На сторінці в Instagram Тамерлан опублікував рідкісну світлину з іменинницею. Чоловік присвятив коханій багато приємних слів. Відомо, що подружжя перебуває у стосунках понад 10 років. За цей час їм вдалося побудувати не лише щасливу сім’ю, а й успішну кар’єру.

Тамерлан неабияк щасливий, що має таку чудову дружину. За словами виконавця він дуже пишається Альоною Омаргалієвою. Також чоловік додав, що його кохана чудово справляється з роллю матері.

“Альона завжди розвивається, постійно апгрейдить свої навички. Це так круто! Я взагалі дуже люблю людей, які постійно у русі. Найнеймовірніше – Альона завжди знаходить час на родину, навіть попри шалений графік. Зараз вона активно займається сольною кар’єрою і навіть в такому ритмі встигає все і більше: піклується про сина, про мене, закриває багато сімейних питань”, – саме такими словами описує Тамерлан свою кохану.

Читайте також: Катерина Осадча показала, як виглядає без косметики

Залишити відповідь