Тимур Мірошниченко вперше показав, як виглядав його 2-річний син в дитбудинку

ЖИТТЯ

Популярний український телеведучий Тимур Мірошниченко нещодавно втретє став батьком. Разом з дружиною він всиновив хлопчика з дитячого будинку. Зіркове подружжя неодноразово розповідало, з якими труднощами їм довелося зіштовхнутися під час всиновлення.

Відомо, що 2-річний син Тимура Мірошниченка перебував на Житомирщині. Біологічні батьки відмовились від нього відразу після народження. Також телеведучий неодноразово розповідав, що в хлопчика є багато серйозних проблем зі здоров’ям, через які він відстає у розвитку.

Разом з дружиною Тимур Мірошниченко робить все можливе, аби 2-річний Марсель почував себе комфортно. Нещодавно телеведучий вперше показав, як виглядав хлопчик в дитячому будинку. “Він чотири місяці боровся для того, щоб вийти на ту точку старту, з якої діти починають своє життя. Це вага 3,300 кг і здатність самостійно дихати. І от коли він почав робити це самостійно, його одразу перевели сюди, до дитячого будинку”, – поділилась дружина Тимура Мірошниченка.

Закохані показали ролик, в якому вперше познайомились зі своїм сином. Перед камерою хлопчик постав дуже худорлявим та змарнілим. Наразі стан здоров’я Марселя трохи покращився. Хлопчик вже давно звик до своїх нових батьків. Кожного дня він пізнає світ та дізнається щось нове.

Читайте також: Потап присвятив Насті Каменських романтичний ролик та показав спільні фото

Залишити відповідь