Трамп не заслуговує “особливого ставлення” у справі проти нього – прокурор

СВІТ

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Колишній президент США Дональд Трамп вимагає “особливого ставлення”, якого він не заслуговує, заявив окружний прокурор Мангеттена Елвін Брегг у поданні до суду в четвер, виступаючи проти спроби Трампа відхилити кримінальне обинувачення, пов’язане з приховуванням виплати актрисі фільмів для дорослих Стормі Деніелс. Про це пише ABC News, передає УНН.

Цитата

“Обвинувачений неодноразово натякає, що оскільки він є нинішнім кандидатом у президенти, звичайні норми кримінального права та процесу повинні застосовуватися тут по-іншому. Цей аргумент, по суті, є спробою уникнути кримінальної відповідальності, оскільки підсудний є політично впливовим”, – йдеться у заяві прокурорів щодо справи експрезидента США.

Дональд Трамп вимагає “особливого ставлення”, якого він не заслуговує, заявив окружний прокурор Мангеттена Елвін Брегг у судовому поданні в четвер, виступаючи проти спроби Трампа відхилити кримінальне обвинувачення.

Деталі

Трампа звинувачують у майже трьох десятках кримінальних злочинів, пов’язаних з фальсифікацією ділової документації у зв’язку з тим, що окружна прокуратура Мангеттена назвала “експансивною і корумпованою злочинною схемою”, спрямованою на приховування шкідливої інформації від громадськості напередодні президентських виборів 2016 року.

Звинувачення у фальсифікації ділових записів пов’язані зі щомісячними виплатами компенсацій колишньому адвокату Трампа Майклу Коену, який заплатив зірці порнофільмів Стормі Деніелс 130 000 доларів, щоб вона замовчувала про роман, який вона, за її словами, мала з Трампом. Коен визнав себе винним у незаконному внеску в передвиборчу кампанію і відсидів у в’язниці.

Колишній президент та вірогідний кандидат від Республіканської партії на майбутніх президентських виборах у США не визнає себе винним і заперечує усі правопорушення, а також домагається припинення справи, називаючи її «збентеженим набором політично вмотивованих звинувачень», які порушують його права на належний процес і заважають його поточній кампанії з повернення до Білого дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: The Economist назвав Трампа “найбільшою загрозою” для геополітики

Окружна прокуратура Мангеттена заперечила твердження захисту, що Трамп не мав наміру шахрайства, стверджуючи, що Трамп «знав, що ділова документація, про яку йдеться, містить неправдиві твердження».

Прокурори також стверджували, що вся ця схема мала на меті “приховати інформацію, яка могла б вплинути на його президентську кампанію, і внести неправдиві записи у відповідну ділову документацію, щоб запобігти публічному розголошенню як самої схеми, так і інформації, що лежить в її основі”.

Доповнення

Слухання справи призначено на 25 березня, хоча суддя заявив, що може перенести його, щоб уникнути конфлікту з Окружним судом Вашингтона, де того ж місяця Трамп має постати перед судом у зв’язку з його спробами скасувати результати виборів 2020 року, кульмінацією яких стала атака на Капітолій 6 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сунак зазнав серйозного удару через рішення суду про мігрантів перед прийдешніми виборами у Британії

Залишити відповідь