Трендові відтінки в манікюрі на осінь 2023 року

ЖИТТЯ

У цій статті ми поговоримо з вами про трендові кольори, щоб полегшити вам вибір дизайну на осінь 2023.

Нюд

Звичайно, нюд актуальний завжди. Нам складно уявити ситуацію, коли нюд не підійшов би і був би недоречним. Можна вибрати однотонний манікюр або обрати нюд в якості бази для цікавого дизайну. Нюдові відтінки дуже красиво подовжують пальці, а також не так сильно помітні при відростанні.

Шоколад

Восени багато хто любить вибирати більш глибокі відтінки, один із найкрасивіших ефектних кольорів – це шоколад. Цей відтінок виглядає дуже дорого і витончено, а також служить прекрасною базою для різних варіантів дизайну. Наприклад, гарн о виглядають поєднання з анімалістичними принтами, стразами, геометрією.

Темно-зелений

Ще один із найпопулярніших відтінків на осінь – це глибокий темно-зелений, смарагдовий, трав’яний. Він ідеально виглядає у поєднанні із золотом, камінням, зміїним принтом.

Бордо

Бордо, бургунді, червоний – це загалом усі відтінки з однієї категорії і, звичайно, вони актуальні саме в холодну пору року. Ці кольори яскраві самі по собі, тому не вимагають додаткового дизайну, але можна використовувати їх і для бази в поєднанні з френчем, наклейками, стразами.

Чорний

Настрій Венсдей ще не покидає нас, тому ви сміливо можете встигнути заскочити в останній вагон готичного модного поїзда. Це відтінок на любителя, не найуніверсальніший саме для манікюру, адже може вкоротити візуально пальці, але у поєднанні із золотом, стразами. фольгою виглядає дуже ефектно.

Синій

Яскравий та насичений синій колір теж буде у тренді цієї осені. Він дуже ефектно виглядає у вигляді френча, з глітером, стразами.

Сірий

Сірий – це ненудно, варіантів цього відтінку існує доволі багато, від графіту до світло-сірого. Красиво він виглядає і соло, і у поєднанні з різними відтінками, що одразу робить манікюр дуже цікавим.

Помаранчевий

І для любителів яскравих відтінків на осінь пропонують соковитий помаранчевий. Це самодостатній, яскравий відтінок але, навіть з ним можна придумати шалені поєднання, особливо красиво він дивиться у вигляді френча, абстракції, геометрії.

Читайте також: Модні та витончені ідеї коричневого манікюру на осінь 2023

Залишити відповідь