Трендовий манікюр на осінь 2023

ЖИТТЯ

Незалежно від сезону нам завжди подобаються гарні та акуратні нігті. Манікюр – це окремий вид мистецтва і не просто візитна картка жінки, а цілий б’юті-ритуал.

Навесні ми обираємо пастельні тони, для літа – веселі та яскраві відтінки, але приходу осені багато жінок чекають з нетерпінням, тому що це час для теплої палітри та всіх її відтінків.

Підготуйтеся до осені від кінчиків волосся до кінчиків нігтів! Як і в природі, змінюються кольори, одяг та манікюр. Яскраві осінні фарби піднімають нам настрій! Для створення стильного манікюру восени 2023 вам варто надихнутись оригінальними ідеями з нашої добірки.

Поточний сезон

Ви можете обрати малюнок на нігтях у вигляді кленового листя, гарбуза або, навіть, дерев, які асоціюються з поточним сезоном. Акценти у вигляді намальованого листя, квітів або чогось ще, що спаде на думку, стануть саме тією шикарною деталлю, яка виділить манікюр серед інших. Як варіант – просто прикрасьте нігті лаком насиченого відтінку і додайте трохи шиммеру для контрасту.

Вишневий

Манікюрна класика – густий вишневий тон. Він актуальний у будь-яку пору року, але й для осені буде доречним, оскільки асоціюється з червоним кольором — горобиною, яблуками, кленовим листям, щедрим урожаєм і старим вином.

Теракотовий

Це втілення осінньої стриманості, скромності та згасання природи. Осінь асоціюється із затишком, домашнім теплом, пирогами та гарячим чаєм, тому теплі тони будуть актуальними. Цієї осені вони в тренді, але спробуйте комбінувати їх з блискітками або ніжними відтінками.

У числі популярних трендів у манікюрі — сolor-blocking, тому цього сезону вам знадобиться вміння комбінувати різні відтінки та текстури, наприклад, гарбузові, бежеві тони та золотий шиммер.

Оливковий

Це актуальний тренд у поточному сезоні. Цей колір в одязі та аксесуарах поєднується з цією порою року і точно передає меланхолійний осінній настрій.

При виборі кольору будьте обережні: відмовтеся від тонів, що кричать – тільки спокійна гама з коричневих, бежевих, цегляних і винних відтінків. Натомість експериментуйте з теплою осінньою гамою: бордовим, помаранчевим, коричневим, жовтим, зеленим, золотим.

Читайте також: Основні тренди зимового манікюру 2024

Залишити відповідь