Трьох заступникім міського голови Дрогобича не вдалося відправити у відставку

СУСПІЛЬСТВО


Трьох заступникім міського голови Дрогобича не вдалося відправити у відставку

21:03 9 листопада 2023 р.

Йдеться про першого заступника Романа Бейзика, заступника з гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика та заступника з комунальних питань Василя Качмара.

Про це інформує пресслужба ДБР, пише DailyLviv.com

Сьогодні, 9 листопада, відбулось третє пленарне засідання 43-ї сесії Дрогобицької міської ради. Окрім внесення змін до бюджету Дрогобицької міської ради, депутатський корпус заслухав звіти трьох заступників міського голови, які були призначені на посади в травні цього року.

Мова йде про першого заступника Романа Бейзика, заступника з гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика та заступника з комунальних питань Василя Качмара.

Посадовців призначили в травні цього року, після того, як сесією міської ради, шляхом таємного голосування, було достроково припинено повноваження попередніх заступників міського голови.

“Відтак впродовж останнього півріччя вони курували діяльність підпорядкованих їм управлінь, відділів та комунальних підприємств та встигли внести в роботу нові корективи та новації. З чим кожен коротко ознайомив депутатський корпус ради під час свого звітування.

Однак сьогоднішнє засідання сесії виявилось спробою чергового перевороту, який намагались втілити в життя окремі представники депутатського корпусу. В ході розгляду звітів заступників міського голови, окремі депутати почали вимагати проведення голосування не відкрито, а в таємному режимі.

Відтак після заслуховування звітів, було створено лічильну комісію та розроблено шість протоколів. По кожному заступнику було проведено таємне голосування за два варіанти рішення: взяти звіт до уваги та визнати роботу задовільною, або ж визнати роботу незадовільною та звільнити з посади. Для такого голосування на сесії зібралась рекордна кількість депутатів, якої давно не бачила сесійна зала.

Однак за підсумками голосування, жоден проєкт рішення про «визнання роботи незадовільною та звільнення з посади» не набрав необхідної кількості голосів. Відтак заступники міського голови залишаються на своїх посадах”,- йдеться в повідомленні.

Як зазначають у ДМР, після розгляду звітів заступників, ряди сесійної зали суттєво поріділи. Депутати, які просували таємне голосування та ймовірно хотіли повторити сценарій позбавлення посад заступників міського голови, як це було пів року тому, покинули сесійне засідання.

В той час на розгляді в порядку денному залишались важливі питання – затвердження програм водопостачання, оповіщення та енергопостачання, а також низка земельних питань. Питання вдалось розглянути мінімальною більшістю голосів, відтак 43-я сесія Дрогобицька міської ради вичерпала порядок денний та завершила свою роботу.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1