Три німецькі лікарні зголосилися прийняти дітей із Охматдиту

Політика, Світ

Університетські лікарні в Грайфсвальді та Ростоку, а також берлінська клініка «Шаріте» готові прийняти маленьких пацієнтів з «Охматдиту».

Про це заявило Міністерство охорони здоров’я ФРН, повідомляє DW.

Пресслужба відомства з міркувань безпеки не уточнила подробиць щодо авіарейсу з пацієнтами з України, який вилетить до Німеччини у середу, але вказала, що ним можуть вивезти як українських військовослужбовців, так і цивільних осіб.

МОЗ ФРН зазначив, що евакуація відбувається в межах Механізму цивільного захисту ЄС (UCPM), і Україна сама вирішує, для яких пацієнтів подавати запити на допомогу.

«Міністр (Карл) Лаутербах вчора запевнив свого (українського) колегу, що Німеччина виконає своє зобов’язання прийняти хворих та поранених з України навіть у цій складній ситуації», – заявили у відомстві.Відразу після російського обстрілу 8 липня міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах заявив, що німецька сторона готова прийняти до себе на лікування українських дітей з «Охматдиту».

Також вже багато країн висловили готовність взяти на лікування дітей після обстрілу київської дитячої лікарні «Охматдит».

⚡⚡⚡ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь