“Це аномалія”: на фронті сталося щось дуже примітне, експерт розкрив подробиці

ПОДІЇ УКРАЇНИ

На полі бою в Україні сталася подія, яка демонструє, що ситуація для окупантів є дуже плачевною.

Як повідомили у російських пабликах, на війні проти України загинув командир 31 Ульяновської десантно-штурмової бригади полковник Андрій Кондрашкін.

31-а бригада, якою командував Кондрашкін, брала участь у всіх найбільших битвах війни, починаючи з десанту до аеропорту Гостомель. За деякими даними, зараз бригада знаходиться під Бахмутом, під керівництвом Кондрашкіна вона повинна була відбити атаку ЗСУ на південь від Андріївки.


Кондрашкін

Однак кондрашкін був ліквідований, як і ряд опорних пунктів 31-ї десантно-штурмової бригади. Нагадаємо, про звільнення села Андріївка ЗСУ повідомили 15 вересня.

Як зазначає ізраїльський військовий журналіст Сергій Ауслендер, це далеко не перший російський комбриг, який загинув на цій війні і взагалі, кількість убитих старших офіцерів перевищує всі можливі межі та норми.

«Загибель комбрига на війні – це аномалія. За ідеєю він повинен перебувати в оперативному тилу на командному пункті і керувати діями з’єднання. Те саме стосується комдивів, командармів і так далі. Це свого роду, піраміда — основа якої — ділянка фронту, довірена цій бригаді, а верхівка — КП командування.

Перебувати у передових порядках командир може лише під час наступу, в обороні – ні. Але! Українські «Хаймарси» дістають углиб на 70-80 км. Так далеко КП бригади перебувати не може, втрачається управління військами. На передньому краї він може бути, якщо все йде дуже погано і треба керувати військами вручну», – пояснив Ауслендер у своєму телеграм-каналі.

цвинтар, росіяни, війна

Військовий експерт також підкреслив, що за час Корейської війни загинули лише два американські генерали — один в автокатастрофі, другий помер від серцевого нападу. У В’єтнамській війні, яка тривала 20 років, 11 включаючи одного адмірала.


«З цих 11 – п’ять небойових втрат, шість – у бойових діях, але половина з них в авіакатастрофах, які були зараховані, як бойові втрати. Після В’єтнамської війни більше американські генерали на полі бою не гинули», – сказав Ауслендер.


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Добавить комментарий