ЦІЛИЙ ТАБУН ДРГ! Кордон прорвали?! Поперли як зомбі: окупанти пішли ва-банк — ЗСУ завалять усіх, куди лізите?

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Окупанти не відмовились від планів захопити всю територію України. Зокрема, ворожі диверсійно-розвідувальні групи намагаються проникнути на Сумщину.

Військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан розповів про ситуацію на північно-східному кордоні нашої країни і пояснив, чи варто перейматись щодо неї.

За його словами, ще влітку російські окупанти перекинули бригаду ГРУ ГШ у район Бєлгородського, Брянського та Курського напрямків. Ці окупанти намагаються проникнути на територію нашої країни й виконати певні завдання залежно від своїх можливостей.

Завдання-мінімум ворога – кошмарити місцеве населення, а завдання-максимум – виводити з ладу інфраструктуру, зокрема військові об’єкти, і не дати можливості розвернутись нашим військам, які укріплюють кордони.

Військовий експерт наголосив, що всі дії російських ДРГ під контролем українських сил. Ворогу не дають зайти вогнем на випередження, а якщо йому таки вдається проникнути – його знищують або витискають назад вогнем у відповідь.

«Можна говорити, що північно-східний кордон на замку з допомогою Збройних сил України», – констатував Світан.

Додамо, що нещодавно російська диверсійно-розвідувальна група вкотре намагалася проникнути крізь український кордон. Цього разу окупанти мали на меті дістатися до одного з об’єктів критичної інфраструктури.

Зрештою українські військові завдали удару по диверсійній групі російських загарбників. Окупанти після потужної роботи наших захисників зазнали втрат.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв розповів, що опівночі в районі Сумської територіальної громади українські захисники виявили диверсійну розвідувальну групу противника. Ця група, за словами Наєва, складалася з 8 осіб.

«Диверсанти намагались перетнути державний кордон України та мали за мету рухатись далі в напрямку одного з об’єктів цивільної критичної інфраструктури», – розповів він.

Залишити відповідь