Турецькі серіали, які обов’язково потрібно подивитися

СУСПІЛЬСТВО

До вашої уваги найцікавіші турецькі серіали, які варто подивитися кожному. Топ серіалів представлений редакцією видання “Це моя Україна“.

“Нескінченне кохання”

Серіал «Нескінченне кохання» (тур. Kara Sevda) – у турецькому серіалі «Kara Sevda» розповідається про Кемала Сойдера, який є студентом стамбульського університету. Це чуйний, привабливий, розумний і симпатичний молодик, батько якого Хусейн — поважний власник перукарні, а мати Фехімі — домогосподарка. Кемаль живе разом із батьками, легковажною та свавільною молодшою сестрою Зейнеп та старшим братом Тариком.

Сойдери ніколи не зараховували себе до знатних та багатих родин. Вони просто були добрими, порядними та чесними людьми, які могли будь-якої миті прийти на допомогу один одному. Але у сім’ї стався конфлікт після того, як батьки дізналися, що їхній молодший син зустрічається з дівчиною, батьком якої є багатий бізнесмен. Красуня Ніхан також була закохана в Кемаля, але приховувала свої почуття всіх родичів. Дівчина має брат-близнюка Озана, але й він не знав про таємні зустрічі Ніхан з її коханим.

Головні герої серіалу «Чорне кохання» були вихідцями з різного соціального середовища, тому вони знали, що родичі не схвалять їхні стосунки. При цьому молоді люди по-справжньому кохали одне одного і не збиралися розлучатися. Вони сподівалися, що настане час і рідні змиряться з їхнім вибором.

Егоїстичний, жорстокий і владний багатій Емір Козджуоглу має свої плани на красуню. Він вирішує позбутися конкурента і підставляє брата Ніхан, після чого поліція звинувачує молоду людину в злочині, до якого він не має жодного відношення. Емір ставить перед головною героїнею серіалу умову, якщо вона погодиться вийти за нього заміж, він зробить так, що звинувачення з її брата будуть зняті.

Дівчині не залишається нічого іншого, як піти на угоду з Еміром. Дізнавшись, що Ніхан виходить заміж за іншого чоловіка, Кемаль не розумів, як йому далі жити. Він надовго залишив Стамбул. Коли ж хлопець знову повернувся до рідного міста, то на той час встиг розбагатіти. Він випадково зустрівся з Ніхан і в серцях закоханих знову спалахнув вогонь.

турецькі серіали
кадр з серіалу “Нескінченне кохання”

“Величне століття. Роксолана”

Серіал “Величне століття. Роксолана” – турецька історична сага. Історія створена на реальних подіях та розповідає про життя десятого правителя Османської імперії – Сулеймана I.

Сулейман стає правителем Османської імперії після смерті батька Селима. У цей же час кримські турки привозять до Стамбула рабинь, одна з них, Роксолана — рудоволоса українська красуня, яка втратила всю сім’ю і прагне кривавої помсти за своїх рідних. Вона потрапляє в султанський гарем і тепер має нове ім’я — Хюррем.

Рудоволоса наложниця робить все, щоб Сулейман звернув на неї увагу. Імператор, побачивши її, відразу ж закохується і виділяє її з усіх наложниць. Це не подобається ні його матері Валіді султан, ні його дружинам. Проте ніхто не може зупинити прекрасне почуття — любов. Незабаром Хюррем стає його законною дружиною і народжує йому шістьох дітей — п’ять спадкоємців та одну спадкоємницю. Щоб домогтися прихильності Сулеймана, їй довелося пройти через багато чого: біль, розчарування, образи, зрада.

За допомогою хитрощів та мудрості вона боролася за коханого до кінця. Здобувши владу над султаном, вона знову вступила на стежку війни — тепер уже за владу над імперією Османа…

турецькі серіали
кадр з серіалу “Величне століття. Роксолана”

“Рання Пташка”

Головна героїня турецького серіалу “Рання пташка” Санем звикла прокидатися рано та радіти новому дню. Вона живе з батьками та сестрою, допомагає батькові у сімейній крамниці та мріє стати письменницею. Санем докучає сусідський хлопчина, який вже багато років безуспішно намагається закохати нашу героїню і невпинно кличе заміж.

У серіалі «Рання пташка» звичне життя дівчини змінюється, коли одного ранку старша сестра Лейла приносить новину — рекламне агентство, де вона працює, потребує нового співробітника. Дізнавшись про це, батьки вмовляють Санем спробувати влаштуватися на це місце, і дівчина йде працювати. На співбесіді дівчина зачаровує власника агенції Азіза та його сина Емре — фінансового директора, і її приймає на роботу.

Саме в цей же час агентство відзначає ювілей, куди всі запрошені всі співробітники, зокрема Санем, Лейла та Джан – інший син Азіза, загадковий фотограф. На святі дівчина заблукала і ненароком зайшла не в ту залу, через що в темряві її поцілував незнайомець. Санем не може забути цей поцілунок і, здається, заочно закохується у цю людину. Вона намагається знайти чоловіка, якого про себе називає загадковим Альбатросом, не здогадуючись, що її коханий перебуває набагато ближче, ніж вона припускає.

турецькі серіали
кадр з серіалу “Рання пташка”

“Розвідка”

Серіал “Розвідка” (Teşkilat) – у цьому турецькому серіалі йтиметься про одну організацію, яка веде боротьбу з терористичними угрупованнями міжнародного значення. Хамза є висококласним спеціалістом, а також командиром сформованого загону. Його долю ніяк не можна назвати простою і обставини склалися таким чином, що хлопець змушений був рости та виховуватись у дитячому будинку. Незважаючи на всі випробування, Хамза завжди відрізнявся від решти хлопців своєю порядністю і був дуже працьовитим. Коли він підріс, то вступив до спецшколи військової розвідки розташованої в Туреччині і там пройшов усе необхідне військове навчання.

Головні герої вирішили повністю присвятити своє життя захисту рідної держави. Вони чудово розуміють, що від них залежить майбутнє безневинних та мирних громадян, тому ніхто з них не шкодує про свій вибір. Їхня робота дуже складна і наповнена різними небезпеками, щодня цим людям доводиться ризикувати своїми власними життями заради порятунку інших. Але незважаючи на ці складнощі, вони також встигають закохуватися, страждати та переживати. Кожен із розвідників глибоко в душі мріяв би обзавестися своєю сім’єю і перебувати поруч із рідними, але для них завжди був понад усе обов’язок перед своєю країною. Вони продовжують займатися розшуком небезпечних терористів і обчислюють іноземних розвідників.

Головний герой серіалу «Розвідка» зміг досягти і показати чудові результати. Зараз він вважається одним із найкращих агентів. Він здатний поодинці впоратися практично з будь-якою операцією. Незабаром було ухвалено рішення призначити Хамзу командиром секретної групи. До складу цієї групи увійшли найкращі фахівці своєї справи, і тепер їм необхідно буде будь-якими способами знешкодити особливо небезпечного терориста на прізвисько Фауст.

Ця людина протягом тривалого часу перебувала у нідерландській в’язниці, але потім її викрали деякі турецькі ділки. Тепер усієї Туреччини починає загрожувати серйозна небезпека. Може початися низка жорстоких терористичних актів і саме їх необхідно буде запобігти розвідці. Головні герої турецького серіалу «Розвідка», дуже сильні та розумні, відчайдушні та найголовніше, кожен з них відданий своїй Батьківщині і звичайно один одному. Для своєї країни вони справжнісінькі герої, яким довелося подолати безліч різних випробувань.

турецькі серіали
кадр з серіалу “Розвідка”

Серіал “Зимородок”

У центрі подій турецького серіалу «Зимородок» опинився молодий хлопець на ім’я Феріт. Герой турецького серіалу в народився в багатій сім’ї, і його батько був заможною людиною з Газіантепа. Феріт звик до того, що в цьому житті йому завжди все діставалося легко і просто без будь-яких проблем. При цьому йому не потрібно було хоч щось робити, щоб отримати бажане. У результаті він виріс розбещеним молодим чоловіком, який звик марнувати своє життя і практично весь свій час витрачає на різноманітні тусовки та відпочинок. Йому подобається перебувати у сумнівних компаніях і Феріт зовсім нічого не збирався міняти у своєму житті.

Дідуся головного героя турецького серіалу «Зимородок» звати Халіс Ага, і йому зовсім не подобається той спосіб життя, який веде спадкоємець. Він розуміє, що якщо й надалі так триватиме, то все може обернутися ганьбою. Тоді Халіс Ага приймає рішення, що Феріту час одружуватися. Він навіть вибрав потрібну дружину для внука, яка була з простої сім’ї, але при цьому дуже розумною. Чоловік сподівається на те, що у шлюбі його внук виправиться і стане на правдивий шлях. Феріт на його думку нарешті зрозуміє і навіть зможе влаштуватися на якусь роботу і зрозуміє, що означає заробляти гроші своєю власною працею.

Іншою героїнею турецького серіалу «З Антепа», можна дивитися онлайн з російськими субтитрами є дівчина на ім’я Сейран. Вона дуже красива, розумна, освічена і хоче вступити до університету. Саме з цієї причини Халіс Ага вибрав цю дівчину як дружину для свого безладного внука. Адже тільки така дівчина зможе зробити з Феріта відповідальну людину. Халіс Ага не збирається відкладати цю справу і має намір якнайшвидше засватати Сейран для свого внука. Але що зрештою вийде з такої авантюри?

турецькі серіали
кадр з серіалу “Зимородок”

Це турецькі серіали, які дійсно нас вразили. Приємного перегляду!

Залишити відповідь